Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB verwacht dat er ook 40.000 Oranjefans naar Berlijn komen

KNVB verwacht dat er ook 40.000 Oranjefans naar Berlijn komen

BERLIJN (ANP) - De KNVB verwacht dat ongeveer 40.000 Oranjesupporters naar Berlijn komen voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Oostenrijk op het EK. Minimaal 15.000 fans hebben een kaartje voor het duel in het Olympiastadion, dat dinsdag om 18.00 uur begint.

Nederlandse supporters kunnen dinsdagmiddag terecht in de fanzone van de UEFA bij de Brandenburger Tor, waar Frans Duijts, Bizzey, Sjaak, Kris Kross Amsterdam en Outsiders optreden. De officiële Oranje Fanzone bevindt zich op de Hammarskjöldplatz, met optredens van dj's Mara Wells en Ruud. De fanmars naar het stadion start om 14.30 uur vanaf de Oranje Fanzone.

De eerste twee groepsduels van Oranje op het EK trokken ook ruim 40.000 fans naar Hamburg en Leipzig. De KNVB had voor die wedstrijden 15.000 kaarten verkocht. Uiteindelijk waren er veel meer Nederlanders in het stadion aanwezig.

Mogelijke tegenstander

Oranje kan zich nog als groepswinnaar, nummer 2 van de poule en een van de vier beste nummers 3 voor de achtste finales plaatsen. De winnaar van de groep met het Nederlands elftal speelt op 2 juli een achtste finale in Leipzig. De nummer 2 van groep F, op dit moment Turkije, is daar de tegenstander. De nummer 2 van de poule van Oranje speelt op 1 juli een achtste finale in Düsseldorf tegen de nummer 2 van groep E, op dit moment België.

Als Nederland als een van de beste nummers 3 verder gaat, dan speelt het een achtste finale in München, Keulen of Gelsenkirchen. De verwachting is dat er veel meer dan 40.000 Oranjefans naar Duitsland komen als Nederland een achtste finale in Düsseldorf, Gelsenkirchen of Keulen speelt.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

9 minuten geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

9 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

10 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

12 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

13 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

16 uur geleden