Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB stelt resterende programma Eredivisie vast

KNVB stelt resterende programma Eredivisie vast

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieprogramma voor het restant van het Eredivisieseizoen bekendgemaakt. De voetbalbond publiceerde nu pas de speeldata, aangezien het nu duidelijk is welke clubs na de winterstop actief zijn in Europa. Bij het conceptprogramma uit juni waren de data voor de wedstrijden uit speelrondes 21 tot en met 32 nog niet ingevuld.

Ajax, Feyenoord en PSV spelen na de winterstop in de Europa League, AZ gaat door in de Conference League. De competitiewedstrijden zijn zo ingepland dat deze clubs "gefaciliteerd worden om maximaal te presteren in Europa, maar ook goed voorbereid weer Eredivisiewedstrijden kunnen spelen", meldde de bond.

Opvallende wedstrijden zijn Feyenoord - Ajax op 22 januari (14.30 uur), Feyenoord - PSV op 5 februari (14.30 uur), Ajax - Feyenoord op 19 maart (14.30 uur) en PSV - Ajax op 23 april (14.30 uur).

Veel wedstrijden vinden na de winterstop plaats op een zondag. In de meeste speelrondes zijn er vijf wedstrijden op zondag gepland en drie op zaterdag.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

12 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

12 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

12 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

15 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

15 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

15 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

15 uur geleden