KNVB stelt oud-trainer Berger aan als technisch adviseur
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft Han Berger aangesteld als technisch adviseur. De 72-jarige oud-trainer maakte de laatste zes jaar deel uit van de Raad van Commissarissen van de voetbalbond, waar hij verantwoordelijk was voor de portefeuille 'voetbaltechnische zaken'.
Berger, die op deeltijdbasis adviseur wordt, zal "vanuit zijn expertise en ervaring meedenken over de ontwikkeling van de nationale jeugdteams en een rol spelen in de Academie", meldt de KNVB. Ook blijft hij klankbord van directeur topvoetbal Nigel de Jong, een rol die hij sinds de recente benoeming van De Jong heeft vervuld.
Berger was in het verleden onder meer trainer van AZ, FC Groningen, FC Utrecht en Sparta. Ook was hij technisch directeur bij de Australische nationale bond en Sydney FC.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
2 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over aanvaller Alassane Pléa. De Franse spits viel vrijdag op de training uit met een blessure. Medisch onderzoek heeft uitgewezen dat de 33-jarige aanvaller in elk geval tot de komende interlandperiode eind september niet in actie kan komen in wedstrijden.
1 dag geleden