KNVB stelt oud-trainer Berger aan als technisch adviseur
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft Han Berger aangesteld als technisch adviseur. De 72-jarige oud-trainer maakte de laatste zes jaar deel uit van de Raad van Commissarissen van de voetbalbond, waar hij verantwoordelijk was voor de portefeuille 'voetbaltechnische zaken'.
Berger, die op deeltijdbasis adviseur wordt, zal "vanuit zijn expertise en ervaring meedenken over de ontwikkeling van de nationale jeugdteams en een rol spelen in de Academie", meldt de KNVB. Ook blijft hij klankbord van directeur topvoetbal Nigel de Jong, een rol die hij sinds de recente benoeming van De Jong heeft vervuld.
Berger was in het verleden onder meer trainer van AZ, FC Groningen, FC Utrecht en Sparta. Ook was hij technisch directeur bij de Australische nationale bond en Sydney FC.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
42 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst verspeelde in een volle Kuip een voorsprong van 2-0. Feyenoord leed daarmee voor het eerst dit seizoen puntenverlies na de benauwde zege van vorige week uit bij Sparta.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman (27) gaat van PSV naar Borussia Dortmund. Met de overgang van de middenvelder is een bedrag van 22 miljoen euro gemoeid. De hoogte van de transfersom lag vast in een clausule.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de eerste thuiswedstrijd dit Eredivisieseizoen niet kunnen bekronen met een overwinning. De ploeg van de Duitse trainer Robin Peter ging voor eigen publiek met 1-4 onderuit tegen FC Groningen.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tsuyoshi Watanabe begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het eerste thuisduel van dit Eredivisieseizoen. De 29-jarige Japanse verdediger liep begin deze maand een blessure op en ontbrak vorige week tijdens de seizoensopener bij stadsgenoot Sparta.
4 uur geleden