Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB stapt naar politie voor oplichter clubs en zaakwaarnemers

KNVB stapt naar politie voor oplichter clubs en zaakwaarnemers

ZEIST (ANP) - De KNVB is naar de landelijke eenheid van de politie gestapt om minimaal één fraudeur te ontmaskeren. Dat bevestigt de bond na berichtgeving van De Telegraaf die na onderzoek concludeert dat Nederlandse en buitenlandse clubs en zaakwaarnemers voor bedragen van 2500 tot bijna 20.000 euro zijn opgelicht. Gedupeerden zouden ook met de dood zijn bedreigd.

Eén oplichter zou een 26-jarige voetballer zijn die bij Sparta, Roda JC en een Zweedse club heeft gespeeld. De Telegraaf heeft hem vergeefs geprobeerd te benaderen. Het is onduidelijk of hij alleen heeft gehandeld. Slachtoffers hebben ook aangifte bij politie gedaan.

De gedupeerden zijn op een soortgelijke manier misleid. Iemand neemt de identiteit van een directielid van een voetbalclub aan en toont interesse voor een speler. Daarna volgt een vraag om een voorschot voor een medische keuring, een vergoeding voor een zaakwaarnemer of geld voor een voetbalbond. Zo zouden clubs uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie en clubs en zaakwaarnemers uit in ieder geval België, Groot-Brittannië, Zwitserland en Zweden zijn misleid.

De Telegraaf heeft WhatsApp-verkeer ingezien en geregistreerde gesprekken beluisterd. "We hebben je paspoortgegevens en zullen je vinden. We pakken alles van je af. Mij vind je nooit", zou een man in het Engels tegen een zaakwaarnemer hebben gezegd waarmee de krant heeft gesproken.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

4 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

17 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

21 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

21 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

23 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

1 dag geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 dag geleden