Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB schrapt gele kaart racistisch bejegende speler Dordrecht

KNVB schrapt gele kaart racistisch bejegende speler Dordrecht

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft de gele kaart geschrapt die verdediger Seydine N'Diaye van FC Dordrecht vrijdag kreeg in de blessuretijd van de gewonnen thuiswedstrijd tegen MVV Maastricht (3-1). Scheidsrechter Richard Martens trok geel toen de Fransman zich beklaagde bij de grensrechter. N'Diaye attendeerde de arbitrage op racistische bejegeningen vanuit het uitvak met MVV-supporters.

Martens was zich er volgens de KNVB niet van bewust dat de verdediger van Dordrecht hierom boos naar de grensrechter was gegaan. "Nadat de scheidsrechter duidelijk was geworden wat er precies was voorgevallen, heeft hij de aanklager verzocht de gele kaart niet te registreren", aldus de KNVB. "Na beoordeling van het verzoek van de scheidsrechter heeft de aanklager besloten om het verzoek te honoreren."

MVV heeft twee supporters die de racistische uitingen zouden hebben gedaan een stadionverbod gegeven. De aanklager betaald voetbal start een vooronderzoek naar het incident in Dordrecht.

Meer uit Voetbal

EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

1 uur geleden
Feyenoord akkoord over in eigen handen krijgen van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.

2 uur geleden
De Roon scoort in beker voor winnend Atalanta

BERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.

3 uur geleden
Duitsland organiseert in 2029 EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.

3 uur geleden
Hekkensluiter Mainz ontslaat trainer Henriksen

MAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.

3 uur geleden
Sevilla moet tribune na staken stadsderby drie duels leeg laten

SEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.

4 uur geleden
Clubs hoeven spelers voor Afrika Cup pas 15 december af te staan

ZÜRICH (ANP/BELGA) - Clubs hoeven spelers voor de Afrika Cup pas af te staan vanaf maandag 15 december. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De Afrika Cup is van 21 december tot en met 18 januari in Marokko.

4 uur geleden