KNVB: na ongeregeldheden Vitesse niet alle cameraposities bemand
ZEIST (ANP) - Bij de duels in de Eredivisie worden dit weekeinde de televisiecamera's op bepaalde posities niet bemand. De KNVB meldt dat dit het geval is vanwege de ongeregeldheden van vrijdag bij Vitesse tegen Sparta Rotterdam. In de buurt van een cameraman van ESPN ontplofte toen een stuk zwaar vuurwerk. De wedstrijd in Arnhem werd, vanwege meerdere incidenten op en rond het veld, in blessuretijd definitief gestaakt.
Door de maatregel is zaterdag bij de ontmoeting tussen Feyenoord en FC Groningen geen buitenspeltechnologie beschikbaar. Bij de overige wedstrijden is die er wel.
Dat alleen in De Kuip geen buitenspeltechnologie beschikbaar is, heeft volgens een woordvoerder van de KNVB te maken met de positie van die betreffende camera. Die bevindt zich tussen het publiek, terwijl de camera bij andere clubs die thuis spelen hoger in het stadion hangt.
De afweging is gemaakt door ESPN zelf, aldus de voetbalbond.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
5 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
6 uur geleden