
KNVB krijgt 'veel vragen' voor kaartjes Nederland - Argentinië
ZEIST (ANP) - De KNVB krijgt veel vragen binnen van voetbalfans die aan toegangskaarten willen komen voor de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Argentinië. Via de Nederlandse bond zijn echter geen tickets meer te koop. De KNVB verwijst de geïnteresseerden door naar de verkoopsite van wereldvoetbalbond FIFA.
"De vragen komen her en der binnen", aldus een woordvoerder van de KNVB. De bond houdt voorlopig rekening met zo'n duizend Nederlandse fans in het Lusail-stadion in Al Daayen.
De KNVB publiceerde maandag op de website een bericht met informatie over de mogelijke reis naar Qatar. Zo moeten voetbalfans die alsnog een kaartje weten te bemachtigen voor een WK-wedstrijd ook de zogeheten Hayya-card aanvragen, een soort visum voor iedereen die Qatar tijdens het WK wil bezoeken.
Het duel tussen Oranje en Argentinië in de kwartfinales van het WK begint vrijdag om 20.00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd wordt in de Johan Cruijff ArenA uitgezonden op grote schermen. Volgens de KNVB verloopt de kaartverkoop "goed". De twee groepswedstrijden die in de ArenA werden uitgezonden, trokken zo'n 30.000 bezoekers. Het duel met de Verenigde Staten was zaterdag niet te zien in het Amsterdamse stadion. De KNVB verwachtte dat de animo gering zou zijn omdat veel Nederlanders afgelopen weekeinde Sinterklaas vierden.
Meer uit Voetbal
GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
30 minuten geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
22 uur geleden