KNVB krijgt 'veel vragen' voor kaartjes Nederland - Argentinië
ZEIST (ANP) - De KNVB krijgt veel vragen binnen van voetbalfans die aan toegangskaarten willen komen voor de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Argentinië. Via de Nederlandse bond zijn echter geen tickets meer te koop. De KNVB verwijst de geïnteresseerden door naar de verkoopsite van wereldvoetbalbond FIFA.
"De vragen komen her en der binnen", aldus een woordvoerder van de KNVB. De bond houdt voorlopig rekening met zo'n duizend Nederlandse fans in het Lusail-stadion in Al Daayen.
De KNVB publiceerde maandag op de website een bericht met informatie over de mogelijke reis naar Qatar. Zo moeten voetbalfans die alsnog een kaartje weten te bemachtigen voor een WK-wedstrijd ook de zogeheten Hayya-card aanvragen, een soort visum voor iedereen die Qatar tijdens het WK wil bezoeken.
Het duel tussen Oranje en Argentinië in de kwartfinales van het WK begint vrijdag om 20.00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd wordt in de Johan Cruijff ArenA uitgezonden op grote schermen. Volgens de KNVB verloopt de kaartverkoop "goed". De twee groepswedstrijden die in de ArenA werden uitgezonden, trokken zo'n 30.000 bezoekers. Het duel met de Verenigde Staten was zaterdag niet te zien in het Amsterdamse stadion. De KNVB verwachtte dat de animo gering zou zijn omdat veel Nederlanders afgelopen weekeinde Sinterklaas vierden.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
3 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
20 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
23 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geleden