Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB krijgt 'veel vragen' voor kaartjes Nederland - Argentinië

KNVB krijgt 'veel vragen' voor kaartjes Nederland - Argentinië

ZEIST (ANP) - De KNVB krijgt veel vragen binnen van voetbalfans die aan toegangskaarten willen komen voor de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Argentinië. Via de Nederlandse bond zijn echter geen tickets meer te koop. De KNVB verwijst de geïnteresseerden door naar de verkoopsite van wereldvoetbalbond FIFA.

"De vragen komen her en der binnen", aldus een woordvoerder van de KNVB. De bond houdt voorlopig rekening met zo'n duizend Nederlandse fans in het Lusail-stadion in Al Daayen.

De KNVB publiceerde maandag op de website een bericht met informatie over de mogelijke reis naar Qatar. Zo moeten voetbalfans die alsnog een kaartje weten te bemachtigen voor een WK-wedstrijd ook de zogeheten Hayya-card aanvragen, een soort visum voor iedereen die Qatar tijdens het WK wil bezoeken.

Het duel tussen Oranje en Argentinië in de kwartfinales van het WK begint vrijdag om 20.00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd wordt in de Johan Cruijff ArenA uitgezonden op grote schermen. Volgens de KNVB verloopt de kaartverkoop "goed". De twee groepswedstrijden die in de ArenA werden uitgezonden, trokken zo'n 30.000 bezoekers. Het duel met de Verenigde Staten was zaterdag niet te zien in het Amsterdamse stadion. De KNVB verwachtte dat de animo gering zou zijn omdat veel Nederlanders afgelopen weekeinde Sinterklaas vierden.

Meer uit Voetbal

Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

3 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

3 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

6 uur geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

7 uur geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

7 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

8 uur geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

10 uur geleden