KNVB krijgt 'veel vragen' voor kaartjes Nederland - Argentinië
ZEIST (ANP) - De KNVB krijgt veel vragen binnen van voetbalfans die aan toegangskaarten willen komen voor de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Argentinië. Via de Nederlandse bond zijn echter geen tickets meer te koop. De KNVB verwijst de geïnteresseerden door naar de verkoopsite van wereldvoetbalbond FIFA.
"De vragen komen her en der binnen", aldus een woordvoerder van de KNVB. De bond houdt voorlopig rekening met zo'n duizend Nederlandse fans in het Lusail-stadion in Al Daayen.
De KNVB publiceerde maandag op de website een bericht met informatie over de mogelijke reis naar Qatar. Zo moeten voetbalfans die alsnog een kaartje weten te bemachtigen voor een WK-wedstrijd ook de zogeheten Hayya-card aanvragen, een soort visum voor iedereen die Qatar tijdens het WK wil bezoeken.
Het duel tussen Oranje en Argentinië in de kwartfinales van het WK begint vrijdag om 20.00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd wordt in de Johan Cruijff ArenA uitgezonden op grote schermen. Volgens de KNVB verloopt de kaartverkoop "goed". De twee groepswedstrijden die in de ArenA werden uitgezonden, trokken zo'n 30.000 bezoekers. Het duel met de Verenigde Staten was zaterdag niet te zien in het Amsterdamse stadion. De KNVB verwachtte dat de animo gering zou zijn omdat veel Nederlanders afgelopen weekeinde Sinterklaas vierden.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
2 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
6 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
10 uur geleden