KNVB geeft Feyenoord na duel met Marseille wat meer rust
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt na het eerste duel met Olympique Marseille in de halve finales van de Conference League iets meer rust. De KNVB heeft de aftrap van de competitiewedstrijd op zondag 1 mei tegen Fortuna Sittard verschoven, van 14.30 naar 16.45 uur. "Hierdoor heeft Feyenoord meer ruimte om zich optimaal voor te bereiden op dit Eredivisieduel na het spelen van de eerste halve finale in de Europa Conference League", aldus de KNVB.
De ploeg van trainer Arne Slot ontvangt Marseille op donderdag 28 april in De Kuip. Dat duel begint om 21.00 uur. Een week later, op 5 mei, volgt de return in het Stade Vélodrome in de Zuid-Franse stad. Tussen die duels in staat in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard op het programma voor de nummer 3 van de ranglijst.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
17 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
21 uur geleden