Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB blokkeert 300 tickets voor Nederland - Ierland

KNVB blokkeert 300 tickets voor Nederland - Ierland

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB heeft driehonderd tickets geblokkeerd voor het uitverkochte EK-kwalificatieduel van zaterdag tussen het Nederlands elftal en Ierland in Amsterdam.

"Net als bij de laatste thuiswedstrijden tegen Griekenland en Frankrijk zijn dit tickets waarvan de KNVB zeker weet dat ze worden doorverkocht via niet officiële verkoopkanalen", meldt de bond. "Geblokkeerde tickets zijn bij deze wedstrijd voornamelijk doorverkocht via Viagogo."

De voetbalbond ziet dat het actieve beleid tegen deze zwarte handel effect heeft. Het aantal doorverkochte tickets is volgens de KNVB afgenomen. De voetbalbond raadt Oranjefans aan tickets alleen te kopen via de officiële verkoopkanalen. "Personen die tickets hebben gekocht via een niet-officieel verkoopkanaal en deze niet hebben ontvangen, moeten contact opnemen met de organisatie waar de tickets zijn gekocht", meldt de KNVB.

Het EK-kwalificatieduel tussen Nederland en Ierland wordt zaterdag om 20.45 uur gespeeld in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Bij een zege plaatst Oranje zich voor het EK.

Meer uit Voetbal

Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

12 minuten geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

12 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

12 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

12 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

13 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

15 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

15 uur geleden