KNVB blokkeert 300 tickets voor Nederland - Ierland
ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB heeft driehonderd tickets geblokkeerd voor het uitverkochte EK-kwalificatieduel van zaterdag tussen het Nederlands elftal en Ierland in Amsterdam.
"Net als bij de laatste thuiswedstrijden tegen Griekenland en Frankrijk zijn dit tickets waarvan de KNVB zeker weet dat ze worden doorverkocht via niet officiële verkoopkanalen", meldt de bond. "Geblokkeerde tickets zijn bij deze wedstrijd voornamelijk doorverkocht via Viagogo."
De voetbalbond ziet dat het actieve beleid tegen deze zwarte handel effect heeft. Het aantal doorverkochte tickets is volgens de KNVB afgenomen. De voetbalbond raadt Oranjefans aan tickets alleen te kopen via de officiële verkoopkanalen. "Personen die tickets hebben gekocht via een niet-officieel verkoopkanaal en deze niet hebben ontvangen, moeten contact opnemen met de organisatie waar de tickets zijn gekocht", meldt de KNVB.
Het EK-kwalificatieduel tussen Nederland en Ierland wordt zaterdag om 20.45 uur gespeeld in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Bij een zege plaatst Oranje zich voor het EK.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
9 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden