Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNVB: blij dat beslissing op het veld valt

KNVB: blij dat beslissing op het veld valt

UTRECHT (ANP) - De KNVB is blij dat de beslissing in de finale van de play-offs tussen Feyenoord en FC Utrecht op het veld valt. Dat zei Mark Boetekees, de general-counsel van de voetbalbond. "Bovendien doet het ons goed dat de rechter erkent dat wij correct hebben gehandeld."

De KNVB had het duel verplaatst van zaterdag naar zondag, omdat de Rotterdamse burgemeester Ahmed Aboutaleb de wedstrijd niet gelijktijdig met het Songfestival wilde laten plaatsvinden. FC Utrecht bestreed dat op basis van de reglementen. De rechter oordeelde echter dat de bond voldoende naar alternatieven had gekeken.

Boetekees plaatste ook wel kanttekeningen. "Het is vervelend dat wij met één van onze leden voor de rechter staan. In het vonnis staat ook wel een kritische opmerking naar ons toe en ook die hebben wij goed gehoord. Maar er was een meningsverschil tussen twee van onze leden. Wij moeten dan de knoop doorhakken."

De KNVB zegt niet teleurgesteld te zijn in de houding van FC Utrecht. Boetekees: "We snappen dat iedereen voor zijn eigen belangen opkomt. Als wij een beslissing in het voordeel van Utrecht hadden genomen had Feyenoord waarschijnlijk tegenover ons gestaan in de rechtszaal. Zo gaat dat nu eenmaal."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

5 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

5 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

11 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

12 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

12 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

12 uur geleden