Knoester van gedegradeerd Heracles naar Hongaarse kampioen
ALMELO (ANP) - Voetballer Mats Knoester verruilt het gedegradeerde Heracles Almelo voor de Hongaarse kampioen Ferencváros. De 23-jarige verdediger ondertekende een contract voor drie jaar bij de club, die ook de Hongaarse beker veroverde. Zijn verbintenis in Almelo liep af.
Heracles haalde Knoester begin 2019 weg uit de jeugdopleiding van Feyenoord. De verdediger speelde sindsdien 86 wedstrijden voor de Almeloërs in de Eredivisie, waarin hij twee doelpunten maakte. Knoester was dit seizoen een vaste waarde in het elftal van trainer Frank Wormuth. Heracles eindigde op de zestiende plaats en moest het, na het ontslag van Wormuth, in de play-offs afleggen tegen Excelsior. De Almeloërs degradeerden daardoor na zeventien jaar uit de Eredivisie.
"Dat het seizoen - en tegelijkertijd mijn tijd bij Heracles - zo eindigt, doet pijn", schreef Knoester op Instagram. "Ik heb 3,5 jaar genoten van mijn tijd bij Heracles en ben dankbaar voor de kansen die ik hier heb gehad."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
4 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
10 uur geleden