Knoester van gedegradeerd Heracles naar Hongaarse kampioen
ALMELO (ANP) - Voetballer Mats Knoester verruilt het gedegradeerde Heracles Almelo voor de Hongaarse kampioen Ferencváros. De 23-jarige verdediger ondertekende een contract voor drie jaar bij de club, die ook de Hongaarse beker veroverde. Zijn verbintenis in Almelo liep af.
Heracles haalde Knoester begin 2019 weg uit de jeugdopleiding van Feyenoord. De verdediger speelde sindsdien 86 wedstrijden voor de Almeloërs in de Eredivisie, waarin hij twee doelpunten maakte. Knoester was dit seizoen een vaste waarde in het elftal van trainer Frank Wormuth. Heracles eindigde op de zestiende plaats en moest het, na het ontslag van Wormuth, in de play-offs afleggen tegen Excelsior. De Almeloërs degradeerden daardoor na zeventien jaar uit de Eredivisie.
"Dat het seizoen - en tegelijkertijd mijn tijd bij Heracles - zo eindigt, doet pijn", schreef Knoester op Instagram. "Ik heb 3,5 jaar genoten van mijn tijd bij Heracles en ben dankbaar voor de kansen die ik hier heb gehad."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
12 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
13 uur geleden