Knoester van gedegradeerd Heracles naar Hongaarse kampioen
ALMELO (ANP) - Voetballer Mats Knoester verruilt het gedegradeerde Heracles Almelo voor de Hongaarse kampioen Ferencváros. De 23-jarige verdediger ondertekende een contract voor drie jaar bij de club, die ook de Hongaarse beker veroverde. Zijn verbintenis in Almelo liep af.
Heracles haalde Knoester begin 2019 weg uit de jeugdopleiding van Feyenoord. De verdediger speelde sindsdien 86 wedstrijden voor de Almeloërs in de Eredivisie, waarin hij twee doelpunten maakte. Knoester was dit seizoen een vaste waarde in het elftal van trainer Frank Wormuth. Heracles eindigde op de zestiende plaats en moest het, na het ontslag van Wormuth, in de play-offs afleggen tegen Excelsior. De Almeloërs degradeerden daardoor na zeventien jaar uit de Eredivisie.
"Dat het seizoen - en tegelijkertijd mijn tijd bij Heracles - zo eindigt, doet pijn", schreef Knoester op Instagram. "Ik heb 3,5 jaar genoten van mijn tijd bij Heracles en ben dankbaar voor de kansen die ik hier heb gehad."
Meer uit Voetbal
EDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.
37 minuten geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.
2 uur geledenCAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.
4 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.
23 uur geleden