Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Knieletsel bij PSV-aanvoerder Dumfries valt mee in Emmen

Knieletsel bij PSV-aanvoerder Dumfries valt mee in Emmen

EMMEN (ANP) - PSV-aanvoerder Denzel Dumfries denkt niet dat hij zondag de topper tegen Feyenoord in De Kuip moet missen. In de slotfase van het uitduel met FC Emmen (0-2) moest hij het veld verlaten met op het oog een flinke knieblessure. Na afloop liet de international echter monter weten dat het allemaal waarschijnlijk wel meevalt.

"Ik verwacht niet echt grote problemen naar zondag toe", lichtte Dumfries toe bij ESPN. "Mijn linkerknie is nu wel een beetje dik. Ik klapte naar binnen met die knie. Ik denk dat ik geluk had dat ik niet vaststond met mijn enkel in het kunstgras. De pijn zal wel wegtrekken. Het was vooral de schrik, ik denk dat ik tegen Feyenoord gewoon kan spelen."

Assistent-trainer Lars Kornetka, die de geschorste hoofdcoach Roger Schmidt verving, hield zich na afloop over de ernst van de blessure bij Dumfries liever nog wat op de vlakte. "Denzel ging door zijn knie. Meer kan ik er nog niet over vertellen. We zijn dit seizoen niet heel erg gelukkig op kunstgras", doelde hij onder meer op de blessure die Cody Gakpo anderhalve week geleden bij Sparta Rotterdam opliep.

Dumfries werd in Emmen aangetikt door Caner Cavlan waarna hij tegen de grond ging. Geholpen door twee begeleiders strompelde hij naar de catacomben. Al snel echter bleek de schade mee te vallen.

Meer uit Voetbal

Ronaldo is niet van plan om naar WK voor clubs te gaan

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo is niet van plan om over te stappen naar een nieuwe club, om zo deze maand deel te kunnen nemen aan het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Dat zei de Portugees in aanloop naar de finale van de Nations League tegen Spanje van zondag.

2 uur geleden
Doelman Donnarumma vindt vorm Italië onacceptabel

OSLO (ANP) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Italië heeft de vorm van zijn team onacceptabel genoemd. De Italianen van bondscoach Luciano Spalletti verloren vrijdagavond in Oslo met 3-0 van Noorwegen in hun eerste wedstrijd in groep I.

5 uur geleden
Noorwegen zet grote stap richting WK met zege op Italië

OSLO (ANP) - Noorwegen heeft met een 3-0-zege op Italië een grote stap gezet richting WK voetbal. De Italianen waren in Oslo niet opgewassen tegen de thuisploeg met grote namen als Erling Haaland en Martin Ødegaard. Voor de ploeg van bondscoach Luciano Spalletti was het de eerste wedstrijd in de kwalificatiereeks, de Noren hebben voorlopig alles in eigen hand na eerdere overwinningen bij Moldavië en Israël. Alleen de groepswinnaar is zeker van deelname aan het WK van volgend jaar.

17 uur geleden
Jong Oranje wint laatste test voor EK van Jong Ivoorkust

GRONINGEN (ANP) - Jong Oranje heeft de laatste test voor het EK succesvol doorstaan. De ploeg van coach Michael Reiziger won in Groningen de uitzwaaiwedstrijd van Jong Ivoorkust met 3-0.

19 uur geleden
Flekken verdedigt het doel van Oranje tegen Finland

HELSINKI (ANP) - Mark Flekken verdedigt zaterdag het doel van het Nederlands elftal tegen Finland in de WK-kwalificatie. De doelman vervangt de geblesseerde Bart Verbruggen die de laatste interlands de voorkeur kreeg.

20 uur geleden
Koeman over afpersing Brobbey: 'heavy' maar het verrast me niet

HELSINKI (ANP) - Ronald Koeman is geschrokken van het verhaal dat aanvaller Brian Brobbey van Ajax vanaf eind 2022 lang is afgeperst. "Zijn club Ajax heeft ons daar gisteren over ingelicht", zei de bondscoach van het Nederlands elftal op zijn laatste persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Finland in de WK-kwalificatie. "Het is 'heavy' dat dit gebeurt. Maar het verrast me ook weer niet. Er gebeurt denk ik veel meer dan we weten. Maar dat Brobbey hierbij betrokken is geweest en zijn familie, dat gun je niemand."

21 uur geleden
Sparta Rotterdam gaat jaar langer door met trainer Steijn

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn is ook volgend seizoen de trainer van Sparta Rotterdam. De 51-jarige coach heeft voor één jaar bijgetekend bij de Rotterdammers, meldt de club.

21 uur geleden