Knieblessure houdt Ajacied Labyad rest van seizoen aan de kant
AMSTERDAM (ANP) - Zakaria Labyad heeft zijn laatste wedstrijd voor Ajax al gespeeld. De 29-jarige middenvelder heeft vorige week een ernstige knieblessure op de training opgelopen en komt dit seizoen niet meer in actie. "Ik word binnenkort geopereerd en daarna ga ik hard werken aan mijn herstel. Ik hoop zo spoedig mogelijk weer terug te keren op de velden", laat Labyad weten.
Ajax maakte eerder al bekend dat het aflopende contract van de international van Marokko niet wordt verlengd. Labyad kwam in de zomer van 2018 over van FC Utrecht en speelde 54 officiële wedstrijden voor het eerste elftal van Ajax. Hij maakte 13 doelpunten voor de club uit Amsterdam. Trainer Erik ten Hag deed dit seizoen nauwelijks een beroep op Labyad.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
53 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
4 uur geleden