Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KNGU verlengt contracten turncoaches tot na Spelen 2021

KNGU verlengt contracten turncoaches tot na Spelen 2021

BEEKBERGEN (ANP) - De Nederlandse gymnastiekunie KNGU heeft de contracten met de bondscoaches Bram van Bokhoven en Gerben Wiersma verlengd tot eind 2021. Ook de coaches Jeroen Jacobs, Daniël Knibbeler, Vincent Wevers en Janneke Wiersma kregen te horen dat ze na het uitstellen van de Olympische Spelen van Tokio nog zeker een jaar langer mogen blijven.

De contracten van de zes coaches liepen aan het einde van dit jaar af. Als gevolg van de coronapandemie zijn de Spelen verplaatst van komende zomer naar de zomer van 2021. "In deze moeilijke tijd en in alles wat er nog komen gaat, heb ik deze topcoaches keihard nodig", zegt technisch directeur Mark Meijer van de KNGU. "Samen willen we in Tokio zo goed mogelijk presteren. De overeenkomsten met onze zes olympische coaches hebben we daarom verlengd tot eind volgend jaar."

De Nederlandse vrouwenturnploeg onder leiding van Wiersma heeft zich als team geplaatst voor de Spelen. Uit de mannenploeg van Van Bokhoven heeft Bart Deurloo al een olympisch ticket op zak. Epke Zonderland koerst ook af op deelname aan de Spelen.

Meer uit Sport

Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

2 uur geleden
American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

8 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

15 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

17 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

17 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

17 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

17 uur geleden