Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Knegt en Schulting onderuit bij eerste wereldbeker in Beijing

Knegt en Schulting onderuit bij eerste wereldbeker in Beijing

BEIJING (ANP) - De shorttrackers Sjinkie Knegt en Suzanne Schulting zijn op de openingsdag van de eerste wereldbeker van het seizoen in Beijing beiden ten val gekomen. Knegt ging onderuit in de heats van de 1500 meter, Schulting in de kwartfinales van die afstand. Voor de twee boegbeelden van de Nederlandse shorttrackploeg zit de 1500 meter er daardoor al weer op in de Chinese hoofdstad, waar begin volgend jaar de Olympische Spelen worden gehouden.

Knegt (32) kon weinig doen aan zijn valpartij. De Brit Niall Treacy ging vlak voor hem onderuit en de Fries kon hem niet ontwijken. Schulting kwam ten val terwijl ze op kop lag in haar race. De 24-jarige shorttrackster, de laatste jaren heel dominant bij de vrouwen, verloor in de voorlaatste ronde even haar balans en gleed de kussens rond de baan in. De olympisch kampioene van Pyeongchang 2018 op de 1000 meter zag een plaats in de halve finales daardoor vervliegen. Xandra Velzeboer ging wel door, als een van de twee tijdsnelsten. Velzeboer (20) eindigde als derde in haar race, vlak voor Rianne de Vries die werd uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

12 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

12 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

15 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

15 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

17 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

19 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

20 uur geleden