Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Knegt en Schulting onderuit bij eerste wereldbeker in Beijing

Knegt en Schulting onderuit bij eerste wereldbeker in Beijing

BEIJING (ANP) - De shorttrackers Sjinkie Knegt en Suzanne Schulting zijn op de openingsdag van de eerste wereldbeker van het seizoen in Beijing beiden ten val gekomen. Knegt ging onderuit in de heats van de 1500 meter, Schulting in de kwartfinales van die afstand. Voor de twee boegbeelden van de Nederlandse shorttrackploeg zit de 1500 meter er daardoor al weer op in de Chinese hoofdstad, waar begin volgend jaar de Olympische Spelen worden gehouden.

Knegt (32) kon weinig doen aan zijn valpartij. De Brit Niall Treacy ging vlak voor hem onderuit en de Fries kon hem niet ontwijken. Schulting kwam ten val terwijl ze op kop lag in haar race. De 24-jarige shorttrackster, de laatste jaren heel dominant bij de vrouwen, verloor in de voorlaatste ronde even haar balans en gleed de kussens rond de baan in. De olympisch kampioene van Pyeongchang 2018 op de 1000 meter zag een plaats in de halve finales daardoor vervliegen. Xandra Velzeboer ging wel door, als een van de twee tijdsnelsten. Velzeboer (20) eindigde als derde in haar race, vlak voor Rianne de Vries die werd uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

1 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

1 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

2 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

3 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

5 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

10 uur geleden