Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kluivert weer trefzeker voor AS Roma

Kluivert weer trefzeker voor AS Roma

CAGLIARI (ANP) - AS Roma heeft de uitwedstrijd bij Cagliari met 4-3 gewonnen. Justin Kluivert scoorde de derde voor de Romeinse ploeg, die zich handhaaft op de vijfde plek in de Italiaanse Serie A.

João Pedro bracht de thuisploeg op voorsprong (1-0), maar Roma nam daarna de wedstrijd in handen dankzij twee treffers van Nikola Kalinic en Kluivert, die opnieuw trefzeker was (1-3). De aanvaller scoorde donderdag ook al in de Europa League tegen KAA Gent en hielp met dat doelpunt Roma zelfs naar de achtste finales.

Het laatste kwartier in Cagliari was enerverend. Gaston Pereiro, deze winter overgekomen van PSV, maakte zijn eerste treffer voor de Sardijnse club en bracht de spanning terug (2-3). Roma leek veilig na een rake vrije trap van Aleksandar Kolarov (2-4), maar Pedro zorgde met een late goal voor 3-4 en een hectische blessuretijd, die Roma met hangen en wurgen doorstond.

De goal van Pedro was apart. Hij schoot de bal uit een strafschop op doelman Pau López van Roma, maar reageerde alert en kopte in de rebound alsnog raak.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint thuis met 1-0 van Hull en voert druk op

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.

2 uur geleden
Fortuna en Telstar spelen gelijk na doelpuntrijke eerste helft

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.

2 uur geleden
Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

3 uur geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

6 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

7 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

10 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

10 uur geleden