Kluivert weer trefzeker voor AS Roma
CAGLIARI (ANP) - AS Roma heeft de uitwedstrijd bij Cagliari met 4-3 gewonnen. Justin Kluivert scoorde de derde voor de Romeinse ploeg, die zich handhaaft op de vijfde plek in de Italiaanse Serie A.
João Pedro bracht de thuisploeg op voorsprong (1-0), maar Roma nam daarna de wedstrijd in handen dankzij twee treffers van Nikola Kalinic en Kluivert, die opnieuw trefzeker was (1-3). De aanvaller scoorde donderdag ook al in de Europa League tegen KAA Gent en hielp met dat doelpunt Roma zelfs naar de achtste finales.
Het laatste kwartier in Cagliari was enerverend. Gaston Pereiro, deze winter overgekomen van PSV, maakte zijn eerste treffer voor de Sardijnse club en bracht de spanning terug (2-3). Roma leek veilig na een rake vrije trap van Aleksandar Kolarov (2-4), maar Pedro zorgde met een late goal voor 3-4 en een hectische blessuretijd, die Roma met hangen en wurgen doorstond.
De goal van Pedro was apart. Hij schoot de bal uit een strafschop op doelman Pau López van Roma, maar reageerde alert en kopte in de rebound alsnog raak.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
7 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
9 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
11 uur geleden