Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kluivert voelde dat Duitse keeper niet zo goed kan voetballen

Kluivert voelde dat Duitse keeper niet zo goed kan voetballen

BOEDAPEST (ANP) - Justin Kluivert had zaterdag in de tweede groepswedstrijd van Jong Oranje op het Europees kampioenschap tegen Duitsland (1-1) al vrij snel in de gaten dat meevoetballen niet de grootste kwaliteit is van Finn Dahmen. De aanvaller van RB Leipzig liep daardoor kort na rust op hoge snelheid op de keeper af toen hij een wat hoge bal moest controleren. Dat lukte niet en Kluivert kon de bal daarna aannemen en in het lege doel schuiven.

"Ik had wel het gevoel dat hij voetballend wat moeilijkheden had. Ik zag al dat de ingooi met een stuit op hem afkwam, vrij moeilijk. Ik dacht: als ik nu vol op hem af sprint en de aanname is verkeerd, dan zal zijn trap ook niet zo goed zijn. En gelukkig gebeurde wat ik dacht en mocht ik profiteren", aldus Kluivert, die heel lang hoopte dat het de winnende treffer was. Jong Duitsland maakte echter in de 84e minuut gelijk, waardoor een plaats in de kwartfinales voor Jong Oranje nog ver weg is.

Jong Oranje moet dinsdag van Jong Hongarije winnen en dan hopen dat er bij de ontmoeting tussen Jong Duitsland en Jong Roemenië een winnaar komt. Bij een gelijke stand van 2-2 of meer bij dat duel, zijn de Nederlandse beloften sowieso uitgeschakeld.

Kluivert: "Het is jammer dat we niet hebben gewonnen natuurlijk, maar ik sta er heel positief in. We moeten winnen van Hongarije, dat staat vast. Ik kijk liever niet naar die andere wedstrijd. Stel dat één van die twee teams wint en wij doen dat ook, dan zijn we gewoon door. We hebben het nog steeds in eigen hand. Er is inderdaad één scenario dat je niet doorgaat, bij een 2-2 gelijkspel of hoger. Ik denk dat op een EK beide teams hun stinkende best zullen doen. Ze willen winnen en voor de eerste plaats gaan. Hopelijk kunnen we onze dromen verder beleven en doorgaan naar de volgende ronde."

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

1 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

2 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

2 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

5 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

8 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

9 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

9 uur geleden