Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kluivert vervangt besmette Hiddink als bondscoach van Curaçao

Kluivert vervangt besmette Hiddink als bondscoach van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Patrick Kluivert keert weer even terug als bondscoach van de nationale voetbalploeg van Curaçao. De voormalige topspits vervangt Guus Hiddink, die besmet is geweest met het coronavirus en daarvan nu aan het herstellen is. Kluivert was eerder al een tijdje technisch adviseur en bondscoach van Curaçao.

De 44-jarige Amsterdammer werkt nu als hoofd van de jeugdopleiding bij FC Barcelona. Het contract van Kluivert in Catalonië loopt komende zomer af. Hij heeft van voorzitter Joan Laporta toestemming gekregen om volgende maand bij de wedstrijden uit de WK-kwalificatie als interim-bondscoach te fungeren. Volgens de voetbalbond van Curaçao heeft Laporta vanwege zijn goede band met de Nederlanders daar toestemming voor gegeven.

De ploeg van Hiddink startte de WK-kwalificatie in maart met twee overwinningen. Kluivert zit volgende maand op de bank bij de volgende twee duels en mogelijk ook daarna in de tweede ronde van de kwalificatiereeks.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

3 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

5 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

5 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

6 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

7 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

7 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

9 uur geleden