Kluivert treurt om late gelijkmaker van Jong Duitsland
SZEKESFEHERVAR (ANP) - Aanvaller Justin Kluivert was na afloop van de remise tegen Jong Duitsland (1-1) "trots" op Jong Oranje. "We hebben heel weinig kansen weggegeven, vind ik, en uit de enige kans die zij krijgen, valt in de slotfase de gelijkmaker", treurde de oud-Ajacied. die zijn ploeg aan een voorsprong hielp na een blunder van de Duitse keeper. "We moeten nu gewoon dinsdag van Hongarije winnen. Daar moet alles op gericht zijn. Hopelijk met twee, drie doelpunten verschil."
Kluivert wilde bij de NOS niet ingaan op de opstelling van bondscoach Erwin van de Looi, die onder anderen de aanvallers Myron Boadu en Brian Brobbey op de bank liet plaatsnemen. "Of we gewoon met een spits hadden moeten spelen? Dat is een vraag voor de trainer, denk ik. Het was de keuze van de trainer om Dani de Wit voorin op te stellen."
Met 2 punten uit 2 duels stelt Jong Oranje vooralsnog teleur in de groepsfase van het EK. Kluivert blijft echter positief gestemd. "We moeten vol gas geven tegen Hongarije en met een overwinning komen we gewoon op 5 punten. Hopelijk zijn we dan daarmee door naar de kwartfinales."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
3 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 uur geleden