Kluivert treurt om late gelijkmaker van Jong Duitsland
SZEKESFEHERVAR (ANP) - Aanvaller Justin Kluivert was na afloop van de remise tegen Jong Duitsland (1-1) "trots" op Jong Oranje. "We hebben heel weinig kansen weggegeven, vind ik, en uit de enige kans die zij krijgen, valt in de slotfase de gelijkmaker", treurde de oud-Ajacied. die zijn ploeg aan een voorsprong hielp na een blunder van de Duitse keeper. "We moeten nu gewoon dinsdag van Hongarije winnen. Daar moet alles op gericht zijn. Hopelijk met twee, drie doelpunten verschil."
Kluivert wilde bij de NOS niet ingaan op de opstelling van bondscoach Erwin van de Looi, die onder anderen de aanvallers Myron Boadu en Brian Brobbey op de bank liet plaatsnemen. "Of we gewoon met een spits hadden moeten spelen? Dat is een vraag voor de trainer, denk ik. Het was de keuze van de trainer om Dani de Wit voorin op te stellen."
Met 2 punten uit 2 duels stelt Jong Oranje vooralsnog teleur in de groepsfase van het EK. Kluivert blijft echter positief gestemd. "We moeten vol gas geven tegen Hongarije en met een overwinning komen we gewoon op 5 punten. Hopelijk zijn we dan daarmee door naar de kwartfinales."
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
10 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
11 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
11 uur geledenATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.
14 uur geledenCOVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.
21 uur geleden