Kluivert trefzeker voor winnend AS Roma
ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een belangrijke stap gezet op weg naar de volgende ronde in de Europa League. Het elftal van trainer Paulo Fonseca won in Istanbul van Medipol Basaksehir: 0-3.
Justin Kluivert had een belangrijk aandeel in de zege. De oud-Ajacied werd in de 41e minuut de diepte in gestuurd en met rechts schoot hij de bal knap binnen: 0-2. Een klein kwartier eerder was Roma op voorsprong gekomen door een eigen doelpunt van Jordan Veretout. Edin Dzeko zorgde kort voor rust voor de 0-3.
Borussia Mönchengladbach was in de andere groepswedstrijd te sterk voor het Oostenrijkse Wolfsberger AC: 0-1. Lars Stindl scoorde na een uur spelen.
Met nog één speelronde te gaan hebben Mönchengladbach en Roma acht punten. Medipol Basaeksehir volgt met zeven punten. Wolfsberger AC is uitgeschakeld.
Roma speelt de laatste ronde thuis tegen Wolfsberger. Borussia Mönchengladbach ontvangt Basaksehir.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
14 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
2 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
3 uur geleden