Kluivert trefzeker voor winnend AS Roma
ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een belangrijke stap gezet op weg naar de volgende ronde in de Europa League. Het elftal van trainer Paulo Fonseca won in Istanbul van Medipol Basaksehir: 0-3.
Justin Kluivert had een belangrijk aandeel in de zege. De oud-Ajacied werd in de 41e minuut de diepte in gestuurd en met rechts schoot hij de bal knap binnen: 0-2. Een klein kwartier eerder was Roma op voorsprong gekomen door een eigen doelpunt van Jordan Veretout. Edin Dzeko zorgde kort voor rust voor de 0-3.
Borussia Mönchengladbach was in de andere groepswedstrijd te sterk voor het Oostenrijkse Wolfsberger AC: 0-1. Lars Stindl scoorde na een uur spelen.
Met nog één speelronde te gaan hebben Mönchengladbach en Roma acht punten. Medipol Basaeksehir volgt met zeven punten. Wolfsberger AC is uitgeschakeld.
Roma speelt de laatste ronde thuis tegen Wolfsberger. Borussia Mönchengladbach ontvangt Basaksehir.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
55 minuten geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
7 uur geleden