Kluivert trefzeker voor winnend AS Roma
ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een belangrijke stap gezet op weg naar de volgende ronde in de Europa League. Het elftal van trainer Paulo Fonseca won in Istanbul van Medipol Basaksehir: 0-3.
Justin Kluivert had een belangrijk aandeel in de zege. De oud-Ajacied werd in de 41e minuut de diepte in gestuurd en met rechts schoot hij de bal knap binnen: 0-2. Een klein kwartier eerder was Roma op voorsprong gekomen door een eigen doelpunt van Jordan Veretout. Edin Dzeko zorgde kort voor rust voor de 0-3.
Borussia Mönchengladbach was in de andere groepswedstrijd te sterk voor het Oostenrijkse Wolfsberger AC: 0-1. Lars Stindl scoorde na een uur spelen.
Met nog één speelronde te gaan hebben Mönchengladbach en Roma acht punten. Medipol Basaeksehir volgt met zeven punten. Wolfsberger AC is uitgeschakeld.
Roma speelt de laatste ronde thuis tegen Wolfsberger. Borussia Mönchengladbach ontvangt Basaksehir.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
5 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden