Kluivert mogelijk snel terug bij AS Roma
ROME (ANP) - Mogelijk keert Justin Kluivert bij de komende wedstrijd tegen Brescia terug in de selectie van AS Roma. Trainer Paulo Fonseca zei dat de instelling van de Nederlandse aanvaller de laatste dagen was verbeterd. "Daar ben ik tevreden over."
In de midweekse wedstrijd tegen Parma kwam Kluivert niet eens in aanmerking voor een plaats op de bank. Een verklaring daarvoor werd niet gegeven. Nu zegt Fonseca: "Ik was niet tevreden over hoe hij het deed op de training. Dat heb ik hem duidelijk gemaakt. Zijn reactie was positief en de kans dat hij er binnenkort weer bij is neemt daardoor toe."
Volgens Italiaanse media speelt in de situatie ook mee dat Kluivert mogelijk vertrekt uit Rome.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
14 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
16 uur geleden