Kluivert met hamstringblessure voorlopig aan de kant bij Valencia
VALENCIA (ANP) - Justin Kluivert kan voorlopig niet in actie komen voor de Spaanse voetbalclub Valencia. De 23-jarige Amsterdammer kampt met een hamstringblessure, zondag opgelopen in de met 2-1 verloren competitiewedstrijd tegen Almería. Kluivert moest zich kort voor rust laten vervangen.
De oud-speler van onder meer Ajax en AS Roma maakte dit seizoen vijf doelpunten in La Liga voor Valencia, dat met 27 punten onder de degradatiestreep staat. Kluivert is samen met Edinson Cavani de topscorer van Valencia in competitieverband.
De club meldt niet hoelang de tweevoudig international van Oranje aan de kant staat, maar volgens Spaanse media kan dat wel enkele weken gaan duren. Valencia heeft 2 punten minder dan Real Valladolid, dat net boven de degradatiestreep bivakkeert.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
41 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
4 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
6 uur geleden