Kluivert en Danjuma scoren in Copa del Rey
LA NUCIA (ANP) - Justin Kluivert en Arnaut Danjuma Groeneveld hebben elk met een doelpunt een aandeel gehad in een zeges van hun clubs in de Copa del Rey. Het Valencia van Kluivert won met 3-0 bij CF La Nucía, het Villarreal van Danjuma was met 5-1 te sterk voor FC Cartagena.
Kluivert was in de 3e minuut verantwoordelijk voor de openingstreffer, Danjuma zette zijn ploeg na een klein uur op een 2-1-voorsprong. Beide aanvallers hadden een basisplaats.
Zowel Valencia als Villarreal plaatste zich voor de achtste finales van het bekertoernooi. Dat gold ook voor Real Madrid, dat een moeizame zege op Cacereno boekte (0-1). Rodrygo maakte halverwege de tweede helft het enige doelpunt tegen de club die uitkomt op het vierde niveau van Spanje.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
2 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.
9 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.
10 uur geleden