Kluivert en Danjuma scoren in Copa del Rey
LA NUCIA (ANP) - Justin Kluivert en Arnaut Danjuma Groeneveld hebben elk met een doelpunt een aandeel gehad in een zeges van hun clubs in de Copa del Rey. Het Valencia van Kluivert won met 3-0 bij CF La Nucía, het Villarreal van Danjuma was met 5-1 te sterk voor FC Cartagena.
Kluivert was in de 3e minuut verantwoordelijk voor de openingstreffer, Danjuma zette zijn ploeg na een klein uur op een 2-1-voorsprong. Beide aanvallers hadden een basisplaats.
Zowel Valencia als Villarreal plaatste zich voor de achtste finales van het bekertoernooi. Dat gold ook voor Real Madrid, dat een moeizame zege op Cacereno boekte (0-1). Rodrygo maakte halverwege de tweede helft het enige doelpunt tegen de club die uitkomt op het vierde niveau van Spanje.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
46 minuten geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
10 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
11 uur geleden