Klopp ziet Chelsea als favoriet voor Engelse titel
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet in Chelsea de favoriet voor de titel in de Premier League. Volgens de Duitser heeft zijn collega Frank Lampard de grootste en beste selectie in Engeland tot zijn beschikking. "Gezien de wedstrijden die ik de laatste tijd heb gezien, is Chelsea voor mij de favoriet", zei Klopp, die afgelopen seizoen met de 'Reds' kampioen werd.
Chelsea investeerde afgelopen zomer maar liefst 250 miljoen euro in de selectie. Onder anderen Hakim Ziyech, Timo Werner, Kai Havertz, Thiago Silva, Ben Chilwell en Edouard Mendy kwamen naar Londen. Hoewel Chelsea volgens Lampard bezig is aan een "langetermijnproject" en de aankopen tijd nodig hebben om te wennen, staat zijn ploeg nu wel aan kop in de Premier League. De 'Blues', die zaterdag Leeds United met 3-1 versloegen, hebben zich ook al geplaatst voor de knock-outfase van de Champions League.
"Ze hebben de grootste selectie en geweldige spelers, die na een roestige start nu heel goed voetballen. Ze doen vol mee", aldus Klopp. Liverpool kan Chelsea zondagavond wel passeren op de ranglijst als het wint van Wolverhampton Wanderers.
"Het seizoen is lang", zei Lampard na de zege op Leeds. "Natuurlijk mogen onze fans dromen van de titel, daar is niets mis mee. Maar het is afwachten of we deze vorm kunnen doortrekken, of we constant kunnen presteren. Er liggen heel wat uitdagingen op ons te wachten."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
9 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
10 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
13 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
14 uur geleden