Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp ziet Chelsea als favoriet voor Engelse titel

Klopp ziet Chelsea als favoriet voor Engelse titel

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet in Chelsea de favoriet voor de titel in de Premier League. Volgens de Duitser heeft zijn collega Frank Lampard de grootste en beste selectie in Engeland tot zijn beschikking. "Gezien de wedstrijden die ik de laatste tijd heb gezien, is Chelsea voor mij de favoriet", zei Klopp, die afgelopen seizoen met de 'Reds' kampioen werd.

Chelsea investeerde afgelopen zomer maar liefst 250 miljoen euro in de selectie. Onder anderen Hakim Ziyech, Timo Werner, Kai Havertz, Thiago Silva, Ben Chilwell en Edouard Mendy kwamen naar Londen. Hoewel Chelsea volgens Lampard bezig is aan een "langetermijnproject" en de aankopen tijd nodig hebben om te wennen, staat zijn ploeg nu wel aan kop in de Premier League. De 'Blues', die zaterdag Leeds United met 3-1 versloegen, hebben zich ook al geplaatst voor de knock-outfase van de Champions League.

"Ze hebben de grootste selectie en geweldige spelers, die na een roestige start nu heel goed voetballen. Ze doen vol mee", aldus Klopp. Liverpool kan Chelsea zondagavond wel passeren op de ranglijst als het wint van Wolverhampton Wanderers.

"Het seizoen is lang", zei Lampard na de zege op Leeds. "Natuurlijk mogen onze fans dromen van de titel, daar is niets mis mee. Maar het is afwachten of we deze vorm kunnen doortrekken, of we constant kunnen presteren. Er liggen heel wat uitdagingen op ons te wachten."

Meer uit Voetbal

Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt

FRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.

37 minuten geleden
Gastland Mexico zet goede serie richting WK voort met oefenzege

PASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.

2 uur geleden
Arteta is trots op Arsenal, maar voelt ook pijn na de nederlaag

BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.

13 uur geleden
Luis Enrique spreekt van verdiende zege Champions League van PSG

BOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.

13 uur geleden
PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

15 uur geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

19 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

19 uur geleden