Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp ziet Chelsea als favoriet voor Engelse titel

Klopp ziet Chelsea als favoriet voor Engelse titel

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool ziet in Chelsea de favoriet voor de titel in de Premier League. Volgens de Duitser heeft zijn collega Frank Lampard de grootste en beste selectie in Engeland tot zijn beschikking. "Gezien de wedstrijden die ik de laatste tijd heb gezien, is Chelsea voor mij de favoriet", zei Klopp, die afgelopen seizoen met de 'Reds' kampioen werd.

Chelsea investeerde afgelopen zomer maar liefst 250 miljoen euro in de selectie. Onder anderen Hakim Ziyech, Timo Werner, Kai Havertz, Thiago Silva, Ben Chilwell en Edouard Mendy kwamen naar Londen. Hoewel Chelsea volgens Lampard bezig is aan een "langetermijnproject" en de aankopen tijd nodig hebben om te wennen, staat zijn ploeg nu wel aan kop in de Premier League. De 'Blues', die zaterdag Leeds United met 3-1 versloegen, hebben zich ook al geplaatst voor de knock-outfase van de Champions League.

"Ze hebben de grootste selectie en geweldige spelers, die na een roestige start nu heel goed voetballen. Ze doen vol mee", aldus Klopp. Liverpool kan Chelsea zondagavond wel passeren op de ranglijst als het wint van Wolverhampton Wanderers.

"Het seizoen is lang", zei Lampard na de zege op Leeds. "Natuurlijk mogen onze fans dromen van de titel, daar is niets mis mee. Maar het is afwachten of we deze vorm kunnen doortrekken, of we constant kunnen presteren. Er liggen heel wat uitdagingen op ons te wachten."

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

6 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

7 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

8 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

8 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

9 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

10 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

14 uur geleden