Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp vreest dat Wijnaldum niet naar WK kan

Klopp vreest dat Wijnaldum niet naar WK kan

LIVERPOOL (ANP) - Georginio Wijnaldum moet het WK voor clubs mogelijk aan zich voorbij laten gaan. De 29-jarige middenvelder van Liverpool raakte zaterdag in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Watford (2-0) geblesseerd. Wijnaldum moest zich na bijna een uur spelen laten vervangen op Anfield.

"Het is een spierblessure, verder weet ik nog niets", zei trainer Jürgen Klopp. "Of hij mee gaat naar het WK? Ik heb geen idee. We laten waarschijnlijk een scan maken en dan beslissen we of hij mee gaat. Als hij de komende dagen niet kan trainen en alleen moet herstellen, dan blijft hij hier. Op dat moment is dat scenario het meest aannemelijk."

Klopp vliegt zondag met zijn selectie naar Qatar, waar de winnaar van de Champions League woensdag aantreedt in de halve finales van het WK voor clubs. De finale in Doha is volgende week zaterdag.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verspilt geen krachten in aanloop naar Liverpool

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen voor de wedstrijd in de Champions League bij Liverpool geen krachten hoeven verspillen tegen Valencia. De Spaanse koploper won in Madrid met 4-0.

4 uur geleden
Gravenberch helpt Liverpool na vier competitienederlagen aan zege

LIVERPOOL (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Ryan Gravenberch heeft Liverpool na vier competitienederlagen op rij weer een zege geboekt in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot was thuis met 2-0 te sterk voor Aston Villa.

4 uur geleden
Feyenoord neemt koppositie weer over na zege op FC Volendam

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met de nodige moeite de koppositie in de Eredivisie weer overgenomen van PSV. De formatie van trainer Robin van Persie boekte een 3-1-zege op FC Volendam, net genoeg om de Eindhovenaren op doelsaldo te passeren.

6 uur geleden
Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts legt zich niet neer bij een verloren seizoen voor Ajax. "We moeten gewoon door", zei hij na een gelijkspel tegen sc Heerenveen (1-1). "Woensdag spelen we weer een mooie wedstrijd tegen Galatasaray. Natuurlijk heb ik daar zin in. Voetballen in de Champions League is het mooiste wat er is."

7 uur geleden
NAC wint na bekeruitschakeling van Go Ahead Eagles

BREDA (ANP) - NAC heeft zich na de bekeruitschakeling van eerder deze week herpakt in de Eredivisie door thuis met 1-0 van Go Ahead Eagles te winnen. Voor de club uit Breda is het de eerste zege in zes weken tijd.

7 uur geleden
Bayern München wint met gemak van Bayer Leverkusen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de negende competitiewedstrijd in de Bundesliga gewonnen. De ongeslagen ploeg van trainer Vincent Kompany rekende af met Bayer Leverkusen: 3-0. Dat was ook al de stand bij rust.

7 uur geleden
Trainer Heitinga had gehoopt dat Ajax verder was

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga erkent dat Ajax te wisselvallig presteert om mee te strijden om de bovenste twee plekken van de Eredivisie, die een ticket voor de Champions League opleveren. "We hebben in de voorbereiding onze doelstellingen neergelegd", zei hij na een gelijkspel (1-1) tegen sc Heerenveen. "We hadden gehoopt dat we verder waren."

8 uur geleden