Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: Virgil van Dijk is op de goede weg

Klopp: Virgil van Dijk is op de goede weg

LIVERPOOL (ANP) - De revalidatie van Virgil van Dijk verloopt volgens plan. Liverpool gaf zaterdag weer een update van het herstel van de verdediger, die in oktober een zware knieblessure opliep en een operatie moest ondergaan. "Hij ligt op koers", zei trainer Jürgen Klopp.

Liverpool zette op de website een aantal foto's van Van Dijk, die op het trainingscomplex van de regerend kampioen van Engeland werkt aan zijn herstel. De 29-jarige Brabander is ook al op het veld met de bal bezig.

Klopp moet het niet alleen al geruime tijd zonder Van Dijk stellen, hij mist ook de langdurig geblesseerde Joe Gomez, Jordan Henderson en Joel Matip. "Joe rent al buiten, dat ziet er goed uit en hij heeft daarna geen reactie", zei Klopp. "Het kost tijd, maar hij zit op de goede weg. Net als 'Virg', Joel en Hendo."

De Duitser zei vorige maand dat hij hoopt dat Van Dijk in de voorbereiding op het nieuwe seizoen weer kan aansluiten. Klopp noemt het "niet heel waarschijnlijk" dat Van Dijk komende zomer in actie kan komen voor Oranje op het EK. Bondscoach Frank de Boer rekent dan ook niet op zijn aanvoerder. "Het zou echt een bonus zijn als hij beschikbaar is", zei De Boer recent.

Meer uit Voetbal

Timber wint in Champions League met Arsenal, Veerman met Dortmund

PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.

1 uur geleden
Kuijt verslaat Liverpool in laatste duel als coach van Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.

2 uur geleden
PSV-spits Pepi begint ook tegen Club Brugge op reservebank

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.

2 uur geleden
Coach Echteld heeft Smit terug in AZ-selectie voor duel met Juve

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.

3 uur geleden
Extra onderzoek Feyenoord naar vuurwerkschade, club doet aangifte

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.

5 uur geleden
FC Twente heeft Weidmann terug tegen Pafos in Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.

6 uur geleden
Brandt niet in Ajax-selectie voor uitduel met FC Midtjylland

AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.

9 uur geleden