Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: Virgil van Dijk is op de goede weg

Klopp: Virgil van Dijk is op de goede weg

LIVERPOOL (ANP) - De revalidatie van Virgil van Dijk verloopt volgens plan. Liverpool gaf zaterdag weer een update van het herstel van de verdediger, die in oktober een zware knieblessure opliep en een operatie moest ondergaan. "Hij ligt op koers", zei trainer Jürgen Klopp.

Liverpool zette op de website een aantal foto's van Van Dijk, die op het trainingscomplex van de regerend kampioen van Engeland werkt aan zijn herstel. De 29-jarige Brabander is ook al op het veld met de bal bezig.

Klopp moet het niet alleen al geruime tijd zonder Van Dijk stellen, hij mist ook de langdurig geblesseerde Joe Gomez, Jordan Henderson en Joel Matip. "Joe rent al buiten, dat ziet er goed uit en hij heeft daarna geen reactie", zei Klopp. "Het kost tijd, maar hij zit op de goede weg. Net als 'Virg', Joel en Hendo."

De Duitser zei vorige maand dat hij hoopt dat Van Dijk in de voorbereiding op het nieuwe seizoen weer kan aansluiten. Klopp noemt het "niet heel waarschijnlijk" dat Van Dijk komende zomer in actie kan komen voor Oranje op het EK. Bondscoach Frank de Boer rekent dan ook niet op zijn aanvoerder. "Het zou echt een bonus zijn als hij beschikbaar is", zei De Boer recent.

Meer uit Voetbal

Mexicaanse bondscoach Aguirre voorspelt historische openingsdag

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.

6 uur geleden
Infantino voorspelt spectaculair WK met veel kanshebbers

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.

6 uur geleden
Infantino noemt WK grootste evenement in geschiedenis mensheid

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.

7 uur geleden
WK-finale kan honderdste interland voor Van Dijk worden

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."

8 uur geleden
FIFA-fanfestival in Mexico-Stad mogelijk dicht wegens protesten

MEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.

8 uur geleden
Koeman weet met welke basisploeg hij tegen Japan speelt

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.

8 uur geleden
Koeman rekent op doelman Verbruggen voor WK-duel met Japan

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."

8 uur geleden