Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: Virgil van Dijk is op de goede weg

Klopp: Virgil van Dijk is op de goede weg

LIVERPOOL (ANP) - De revalidatie van Virgil van Dijk verloopt volgens plan. Liverpool gaf zaterdag weer een update van het herstel van de verdediger, die in oktober een zware knieblessure opliep en een operatie moest ondergaan. "Hij ligt op koers", zei trainer Jürgen Klopp.

Liverpool zette op de website een aantal foto's van Van Dijk, die op het trainingscomplex van de regerend kampioen van Engeland werkt aan zijn herstel. De 29-jarige Brabander is ook al op het veld met de bal bezig.

Klopp moet het niet alleen al geruime tijd zonder Van Dijk stellen, hij mist ook de langdurig geblesseerde Joe Gomez, Jordan Henderson en Joel Matip. "Joe rent al buiten, dat ziet er goed uit en hij heeft daarna geen reactie", zei Klopp. "Het kost tijd, maar hij zit op de goede weg. Net als 'Virg', Joel en Hendo."

De Duitser zei vorige maand dat hij hoopt dat Van Dijk in de voorbereiding op het nieuwe seizoen weer kan aansluiten. Klopp noemt het "niet heel waarschijnlijk" dat Van Dijk komende zomer in actie kan komen voor Oranje op het EK. Bondscoach Frank de Boer rekent dan ook niet op zijn aanvoerder. "Het zou echt een bonus zijn als hij beschikbaar is", zei De Boer recent.

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

1 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

4 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

5 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

5 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

5 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

5 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

5 uur geleden