Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp vindt het niet erg als hij enige is die gelooft in stunt

Klopp vindt het niet erg als hij enige is die gelooft in stunt

MADRID (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp vindt het niet erg als er nog maar weinig mensen iets geven voor de kansen van zijn ploeg in de Champions League. Liverpool moet in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een achterstand van 5-2 zien weg te poetsen.

"Ik denk dat 100 procent van de mensen in deze zaal denkt dat we geen schijn van kans maken. En als ik de enige ben die een beetje geloof heeft, dan is dat oké", zei Klopp een dag voor de wedstrijd. "Als er ook maar 1 procent kans is, dan zou ik die graag grijpen. We staan ​​hier tegen een extreem sterke tegenstander, maar we gaan proberen de wedstrijd te winnen. En hoe moeilijk het ook is, ik geloof dat het mogelijk is."

Vorige maand kwam Liverpool op Anfield met 2-0 voor, maar Real scoorde vervolgens liefst vijf keer. Vinícius Júnior en Karim Benzema waren beiden twee keer trefzeker.

Real Madrid - Liverpool begint woensdag om 21.00 uur. Real is de titelhouder in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

2 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

3 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

5 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

9 uur geleden
Arsenal haalt Spaans international Zubimendi van Real Sociedad

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal heeft zich versterkt met de Spaanse international Martin Zubimendi. De 26-jarige middenvelder komt over van Real Sociedad en tekende een contract voor "meerdere seizoenen" in Londen, zo maakte de club uit de Premier League zondag bekend.

9 uur geleden
Bij Ajax vertrokken Farioli wordt coach van FC Porto

PORTO (ANP) - Francesco Farioli (36) wordt trainer van FC Porto. Dat heeft de club via de eigen media bekendgemaakt.

10 uur geleden
Bayern-speler Musiala waarschijnlijk vijf maanden aan de kant

ATLANTA (ANP/DPA) - Jamal Musiala (22) staat waarschijnlijk vijf maanden aan de kant met een kuitbeenblessure. De aanvaller van Bayern München liep die kwetsuur op bij het WK voor clubs in de kwartfinale tegen Paris Saint-Germain. Musiala kwam vlak voor rust hard in botsing met de Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma van PSG. Zowel Musiala als Donnarumma was aangedaan door het incident.

12 uur geleden