Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp verwacht meer van Liverpool in 'tweede' duel tegen City

Klopp verwacht meer van Liverpool in 'tweede' duel tegen City

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool verwacht dat zijn spelers zaterdag in de halve finale van de FA Cup een nóg hoger niveau halen tegen Manchester City dan een week eerder. Toen speelden de topclubs uit de Premier League in een enerverend onderling competitieduel gelijk.

"City was echt heel goed vorige week en wij waren niet op ons best," aldus Klopp. "Ik zou dat nu graag andersom zien. We speelden zeker niet slecht bij City, maar over een paar dingen was ik niet helemaal tevreden. Ons spel is zeker voor verbetering vatbaar."

Beide elftallen plaatsten zich eerder deze week al voor de halve finale van de Champions League. Klopp wijzigde in dat duel met Benfica zijn formatie op maar liefst zeven plekken, waardoor spelers als Virgil van Dijk wat rust konden nemen.

Tegen Manchester City gaat Liverpool weer voluit. Klopp: "De FA Cup betekent heel veel voor ons. Het is lang geleden dat we in de halve finale hebben gestaan. De spelers zullen alles geven, daar ben ik van overtuigd." De Duitser zei nog niet te weten of aanvaller Diogo Jota fit genoeg is om mee te doen. In de Premier League heeft Manchester City één punt voorsprong op Liverpool.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

4 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

17 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

20 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

21 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

23 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

1 dag geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 dag geleden