Klopp verwacht meer van Liverpool in 'tweede' duel tegen City
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool verwacht dat zijn spelers zaterdag in de halve finale van de FA Cup een nóg hoger niveau halen tegen Manchester City dan een week eerder. Toen speelden de topclubs uit de Premier League in een enerverend onderling competitieduel gelijk.
"City was echt heel goed vorige week en wij waren niet op ons best," aldus Klopp. "Ik zou dat nu graag andersom zien. We speelden zeker niet slecht bij City, maar over een paar dingen was ik niet helemaal tevreden. Ons spel is zeker voor verbetering vatbaar."
Beide elftallen plaatsten zich eerder deze week al voor de halve finale van de Champions League. Klopp wijzigde in dat duel met Benfica zijn formatie op maar liefst zeven plekken, waardoor spelers als Virgil van Dijk wat rust konden nemen.
Tegen Manchester City gaat Liverpool weer voluit. Klopp: "De FA Cup betekent heel veel voor ons. Het is lang geleden dat we in de halve finale hebben gestaan. De spelers zullen alles geven, daar ben ik van overtuigd." De Duitser zei nog niet te weten of aanvaller Diogo Jota fit genoeg is om mee te doen. In de Premier League heeft Manchester City één punt voorsprong op Liverpool.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
42 minuten geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
11 uur geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
21 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
21 uur geleden