
Klopp verwacht meer van Liverpool in 'tweede' duel tegen City
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp van Liverpool verwacht dat zijn spelers zaterdag in de halve finale van de FA Cup een nóg hoger niveau halen tegen Manchester City dan een week eerder. Toen speelden de topclubs uit de Premier League in een enerverend onderling competitieduel gelijk.
"City was echt heel goed vorige week en wij waren niet op ons best," aldus Klopp. "Ik zou dat nu graag andersom zien. We speelden zeker niet slecht bij City, maar over een paar dingen was ik niet helemaal tevreden. Ons spel is zeker voor verbetering vatbaar."
Beide elftallen plaatsten zich eerder deze week al voor de halve finale van de Champions League. Klopp wijzigde in dat duel met Benfica zijn formatie op maar liefst zeven plekken, waardoor spelers als Virgil van Dijk wat rust konden nemen.
Tegen Manchester City gaat Liverpool weer voluit. Klopp: "De FA Cup betekent heel veel voor ons. Het is lang geleden dat we in de halve finale hebben gestaan. De spelers zullen alles geven, daar ben ik van overtuigd." De Duitser zei nog niet te weten of aanvaller Diogo Jota fit genoeg is om mee te doen. In de Premier League heeft Manchester City één punt voorsprong op Liverpool.
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
7 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
13 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Moussa Soumano overgenomen van Ajaccio, dat uitkomt op het tweede niveau in Frankrijk. De 19-jarige Fransman met Malinese roots tekent voor vier jaar, als de laatste details zijn afgerond. Dat meldt de nummer 15 van de Eredivisie van vorig seizoen.
18 uur geleden