Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp verbaasde zichzelf bij het kijken naar Manchester City

Klopp verbaasde zichzelf bij het kijken naar Manchester City

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Jürgen Klopp keek maandagavond met enige verbazing naar de wedstrijd van Manchester City. Dat bekende de trainer van Liverpool in aanloop naar het thuisduel met Crystal Palace. Klopp was echter vooral verbaasd over de prestaties van zijn eigen elftal.

"Wat ik me realiseerde toen ik naar de wedstrijd keek, was hoe het mogelijk is dat een team 20 punten voorsprong heeft op dat team. Dat is ondenkbaar", zei Klopp, die daarmee de regerend landskampioen een compliment gaf. City won met 5-0 van Burnley, waardoor het kampioensfeest van Liverpool nog niet op woensdag kan plaatsvinden.

"Ik keek naar ze omdat we over negen dagen tegen City spelen. Niet omdat ik hoopte dat ze zouden verliezen. Ik hoopte vorig jaar dat ze zouden verliezen van Leicester City, maar dat werkte niet echt goed. Daarom ben ik daarmee gestopt."

Complimenten voor Crystal Palace

Woensdagavond is Liverpool gewaarschuwd, want Crystal Palace was in 2017 de laatste club die een competitiewedstrijd op Anfield wist te winnen. "Roy Hodgson doet daar fantastisch werk. De organisatie van het team is uitstekend verzorgd en het team is fysiek sterk. Ze hebben vier wedstrijden op rij gespeeld zonder een doelpunt tegen te krijgen", aldus Klopp.

De trainer van Liverpool kan weer een beroep doen op Mohamed Salah en Andy Robertson, maar James Milner en Joel Matip zijn er niet bij.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

2 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

3 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

4 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

5 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

5 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

6 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

6 uur geleden