Klopp verbaasde zichzelf bij het kijken naar Manchester City
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Jürgen Klopp keek maandagavond met enige verbazing naar de wedstrijd van Manchester City. Dat bekende de trainer van Liverpool in aanloop naar het thuisduel met Crystal Palace. Klopp was echter vooral verbaasd over de prestaties van zijn eigen elftal.
"Wat ik me realiseerde toen ik naar de wedstrijd keek, was hoe het mogelijk is dat een team 20 punten voorsprong heeft op dat team. Dat is ondenkbaar", zei Klopp, die daarmee de regerend landskampioen een compliment gaf. City won met 5-0 van Burnley, waardoor het kampioensfeest van Liverpool nog niet op woensdag kan plaatsvinden.
"Ik keek naar ze omdat we over negen dagen tegen City spelen. Niet omdat ik hoopte dat ze zouden verliezen. Ik hoopte vorig jaar dat ze zouden verliezen van Leicester City, maar dat werkte niet echt goed. Daarom ben ik daarmee gestopt."
Complimenten voor Crystal Palace
Woensdagavond is Liverpool gewaarschuwd, want Crystal Palace was in 2017 de laatste club die een competitiewedstrijd op Anfield wist te winnen. "Roy Hodgson doet daar fantastisch werk. De organisatie van het team is uitstekend verzorgd en het team is fysiek sterk. Ze hebben vier wedstrijden op rij gespeeld zonder een doelpunt tegen te krijgen", aldus Klopp.
De trainer van Liverpool kan weer een beroep doen op Mohamed Salah en Andy Robertson, maar James Milner en Joel Matip zijn er niet bij.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
1 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
4 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
5 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
5 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
7 uur geleden