Klopp ontevreden over houding van spelers Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp was kritisch op Liverpool na het gelijkspel (2-2) tegen Brighton in de Premier League. De Duitser zag zijn elftal een voorsprong van 2-0 weggeven. "In de tweede helft waren we gewoon niet goed genoeg", reageerde Klopp. "Ik zag het al aan de lichaamstaal. De houding van mijn spelers klopte niet."
De teleurstelling was groot, een week na de ruime overwinning bij Manchester United. "Voor de wedstrijd al liepen de spelers rond met het gevoel dat het weleens lastig zou kunnen worden. Onbegrijpelijk. We hadden juist heel veel zelfvertrouwen moeten hebben. En dan komen we nog op 2-0 ook. We hadden gewoon verder moeten uitlopen."
"Dit voelt als een nederlaag", aldus Klopp.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.
22 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.
3 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
22 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
1 dag geleden