Klopp na coronabesmetting terug op de bank bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp keert terug op de bank bij Liverpool. De Duitse trainer ontbrak vorige week tegen Chelsea omdat hij op nieuwjaarsdag positief had getest op het coronavirus. Met assistent Pepijn Lijnders als hoofdverantwoordelijke op de bank gaf Liverpool in Londen een voorsprong van 2-0 uit handen (2-2).
De Nederlander testte daarna ook positief, net als enkele spelers. Liverpool besloot het trainingscomplex deze week zelfs voor twee dagen te sluiten. De wedstrijd tegen Arsenal in de halve finales van de League Cup werd op verzoek van de 'Reds' uitgesteld. De Duitser Peter Krawietz, ook een assistent van Klopp, bereidde de uitgedunde selectie voor op de wedstrijd in de FA Cup tegen derdeklasser Shrewsbury Town.
Klopp is inmiddels hersteld van het coronavirus en zit zondagmiddag in de bekerwedstrijd weer op de bank. Lijnders ontbreekt op Anfield. De 38-jarige Limburger zit nog steeds thuis in isolatie.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
6 uur geleden