Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: Messi iets te duur voor Liverpool

Klopp: Messi iets te duur voor Liverpool

LONDEN (ANP) - Geen schijn van kans dat Liverpool Lionel Messi kan overnemen van FC Barcelona. Dat zei coach Jürgen Klopp van de Engelse kampioen, die zaterdag tegen Arsenal aantreedt op Wembley in de strijd om de Community Shield. "We zijn uiteraard geïnteresseerd. Wie wil Messi nu niet in zijn team. Helaas kunnen wij hem niet betalen", aldus de Duitse succescoach.

De Argentijn heeft te kennen gegeven dat hij weg wil bij de club waar hij al zijn hele carrière speelt. Omdat hij nog een doorlopend contract heeft, is de afkoopsom torenhoog. Die is in zijn contract vastgesteld op 700 miljoen euro. De Franse krant L'Équipe berekende onlangs dat Messi's salaris bij Barcelona 8,2 miljoen euro per maand bedraagt.

Manchester City zou interesse hebben in Messi. Coach Pep Guardiola, die bij Barcelona samenwerkte met de zesvoudig wereldvoetballer van het jaar, heeft zich volgens mediaberichten sterk gemaakt voor zijn komst. "Dan wordt het nog moeilijker City te verslaan", zei Klopp. "Voor de Premier League zou het een aanwinst zijn en ik heb hem er graag bij, maar ik vraag me af of het gaat gebeuren."

Meer uit Voetbal

PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

13 minuten geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

33 minuten geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

1 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

11 uur geleden