Klopp: Messi iets te duur voor Liverpool
LONDEN (ANP) - Geen schijn van kans dat Liverpool Lionel Messi kan overnemen van FC Barcelona. Dat zei coach Jürgen Klopp van de Engelse kampioen, die zaterdag tegen Arsenal aantreedt op Wembley in de strijd om de Community Shield. "We zijn uiteraard geïnteresseerd. Wie wil Messi nu niet in zijn team. Helaas kunnen wij hem niet betalen", aldus de Duitse succescoach.
De Argentijn heeft te kennen gegeven dat hij weg wil bij de club waar hij al zijn hele carrière speelt. Omdat hij nog een doorlopend contract heeft, is de afkoopsom torenhoog. Die is in zijn contract vastgesteld op 700 miljoen euro. De Franse krant L'Équipe berekende onlangs dat Messi's salaris bij Barcelona 8,2 miljoen euro per maand bedraagt.
Manchester City zou interesse hebben in Messi. Coach Pep Guardiola, die bij Barcelona samenwerkte met de zesvoudig wereldvoetballer van het jaar, heeft zich volgens mediaberichten sterk gemaakt voor zijn komst. "Dan wordt het nog moeilijker City te verslaan", zei Klopp. "Voor de Premier League zou het een aanwinst zijn en ik heb hem er graag bij, maar ik vraag me af of het gaat gebeuren."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
8 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
22 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden