Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp legt uitschakeling Liverpool snel naast zich neer

Klopp legt uitschakeling Liverpool snel naast zich neer

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp heeft de uitschakeling van Liverpool in de Champions League snel naast zich neergelegd. De kampioen van Europa moest het in de achtste finales afleggen tegen het stugge Atlético Madrid, dat ook de return op Anfield na verlenging won (2-3). Volgens Klopp heeft dat ook wel voordelen, want hij kan zich met zijn ploeg nu volledig focussen op het grote doel van dit seizoen: kampioen worden.

"Dit heeft totaal geen impact op ons seizoen", beweert de Duitse manager. "We hebben 2,5 jaar geweldig gepresteerd in de Champions League en daarin het ene na het andere feest gevierd. Vanavond was ook een feestje, het publiek was geweldig, de jongens hebben hard gevochten, we speelden een geweldige wedstrijd en maakten prachtige goals. Maar we verloren, dat is het. Nu hebben we meer tijd om ons voor te bereiden op de wedstrijden in de Premier League. We moeten vanaf nu toekijken bij de Champions League in plaats van dat we daar onderdeel van zijn. Maar iedereen weet dat we terugkomen."

Liverpool koerst in de Premier League onbedreigd af op de titel. De ploeg van Klopp heeft maar liefst 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City. Het lijkt een kwestie van tijd tot de 'Reds' hun eerste titel sinds 1990 kunnen gaan vieren, al zorgt de situatie met het coronavirus voor twijfels over de voortgang van de competitie.

Meer uit Voetbal

Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

20 minuten geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

2 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

4 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

19 uur geleden