Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp is met Liverpool graag de underdog tegen Real Madrid

Klopp is met Liverpool graag de underdog tegen Real Madrid

MADRID (ANP) - Hoewel de Engelse voetbalclub Liverpool na een bijzonder slechte periode inmiddels weer drie wedstrijden op rij heeft gewonnen, schikt trainer Jürgen Klopp zich voor het duel met Real Madrid in de Champions League graag in de rol van underdog. "Iedereen zegt dat Real Madrid de favoriet is en wij hebben er geen problemen mee om de uitdager te zijn", zei Klopp voorafgaand aan de eerste confrontatie met de Spaanse kampioen in de kwartfinales.

Liverpool liet in de eerste drie maanden van dit jaar veel punten liggen in de Premier League. Zo verloor de ploeg van Klopp zes wedstrijden op rij op het eigen Anfield. In de achtste finales van de Champions League wonnen de 'Reds' wel beide duels met RB Leipzig met 2-0 en daarna volgden in de Engelse competitie ook overwinningen bij Wolverhampton Wanderers (0-1) en Arsenal (0-3).

Meer uit Voetbal

Bij Feyenoord mislukte Larin bezorgt Canada eerste punt op WK

TORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).

1 uur geleden
Brazilië zonder Neymar in eerste WK-wedstrijd tegen Marokko

EAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.

2 uur geleden
Gastland Canada opent WK met gelijkspel tegen Bosnië

TORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.

2 uur geleden
Trump wenst Amerikaanse voetballers telefonisch succes

LOS ANGELES (ANP) - President Donald Trump heeft de Amerikaanse voetballers telefonisch succes gewenst voorafgaand aan hun openingswedstrijd op het WK tegen Paraguay. Trump is zelf niet aanwezig bij de wedstrijd in Los Angeles, maar in een op sociale media gedeelde video meldde Team USA dat de president belde om zijn steun uit te spreken aan de ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino.

2 uur geleden
FC Volendam stelt Van de Looi aan als hoofdtrainer

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.

3 uur geleden
Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

5 uur geleden
'Wij houden van Oranje' goaltune van Nederlands elftal op het WK

KANSAS CITY (ANP) - Het nummer 'Wij houden van Oranje' van André Hazes schalt door de speakers van het stadion als het Nederlands elftal een doelpunt op het WK heeft gemaakt. De KNVB heeft het liedje als 'goaltune' op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verkozen.

5 uur geleden