Klopp is met Liverpool graag de underdog tegen Real Madrid
MADRID (ANP) - Hoewel de Engelse voetbalclub Liverpool na een bijzonder slechte periode inmiddels weer drie wedstrijden op rij heeft gewonnen, schikt trainer Jürgen Klopp zich voor het duel met Real Madrid in de Champions League graag in de rol van underdog. "Iedereen zegt dat Real Madrid de favoriet is en wij hebben er geen problemen mee om de uitdager te zijn", zei Klopp voorafgaand aan de eerste confrontatie met de Spaanse kampioen in de kwartfinales.
Liverpool liet in de eerste drie maanden van dit jaar veel punten liggen in de Premier League. Zo verloor de ploeg van Klopp zes wedstrijden op rij op het eigen Anfield. In de achtste finales van de Champions League wonnen de 'Reds' wel beide duels met RB Leipzig met 2-0 en daarna volgden in de Engelse competitie ook overwinningen bij Wolverhampton Wanderers (0-1) en Arsenal (0-3).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
12 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
14 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
15 uur geleden