Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp is lovend over zijn mogelijke opvolger Slot bij Liverpool

Klopp is lovend over zijn mogelijke opvolger Slot bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Jürgen Klopp heeft zich positief uitgelaten over zijn mogelijke opvolger Arne Slot bij Liverpool. "Als hij het wordt, dan vind ik dat een fijn idee", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met West Ham United in de Premier League. "Hij laat Feyenoord mooi voetballen en het schijnt een aardige man te zijn. Ik speel geen rol in de zoektocht naar mijn opvolger, maar het klinkt allemaal heel goed. Als hij het wordt, dan heeft hij de beste baan bij de mooiste club van de wereld."

Feyenoord en Liverpool onderhandelen over een afkoopsom voor Slot, die nog twee jaar in Rotterdam onder contract staat. Volgens verschillende media verlangt Feyenoord meer dan 10 miljoen euro voor de 45-jarige coach die zelf graag bij de Engelse topclub aan de slag gaat.

Klopp neemt aan het einde van dit seizoen na negen jaar afscheid van Liverpool. Hij rekent niet meer op de landstitel na de nederlaag van woensdag bij Everton (2-0). "Ik zie Arsenal en City niet twee keer punten verliezen", zei hij. "Als ze dat wel doen, dan zou dat vrij dom zijn."

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz wint opnieuw Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).

10 uur geleden
Finland wint eerste duel op EK voetbal van IJsland

THUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.

10 uur geleden
Boscagli tekent voor vijf jaar bij Brighton & Hove Albion

BRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.

11 uur geleden
Verdedigster Buurman verwacht iets meer spanning bij EK-debuut

SPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.

14 uur geleden
Meijer na vertrek bij NEC assistent van Ten Hag bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.

14 uur geleden
Feyenoorder Steijn: als je mij haalt, haal je doelpunten

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.

16 uur geleden
Van Bronckhorst wordt assistent van Slot bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.

17 uur geleden