Klopp is bezig met prijzen en niet met records
LONDEN (ANP) - Dat Liverpool op bezoek bij Tottenham Hotspur voor de 38e competitiewedstrijd op een rij niet verloor, een clubrecord, deed Jürgen Klopp niet veel. De Duitse trainer is veel meer bezig met het pakken van prijzen, dan met het verbreken van records.
"Het voelt op de een of andere manier niet heel speciaal. We weten het en het is ook wel bijzonder, maar ik kan er niet heel veel mee. Als iemand je een trofee uitreikt, dan is het klaar, maar tot die tijd moet je blijven vechten", aldus Klopp. "We moeten doorgaan, omdat onze concurrenten zo sterk zijn. Pep (Guardiola, de trainer van Manchester City) geeft niet op. Ik zal hetzelfde doen. Tot nu toe verloopt alles goed."
Liverpool mocht blij zijn dat de Spurs in de tweede helft niet op gelijke hoogte kwamen. "Ik denk dat we een punt verdienden", vond trainer José Mourinho, die zijn ploeg in de slotfase zag aandringen. "Als we altijd zo proberen te spelen als in de laatste twintig minuten, dan denk ik dat we zouden instorten. De spelers zijn niet gewend zijn om op die manier te spelen."
Meer uit Voetbal
JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
4 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
10 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
1 dag geleden