Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp is bezig met prijzen en niet met records

Klopp is bezig met prijzen en niet met records

LONDEN (ANP) - Dat Liverpool op bezoek bij Tottenham Hotspur voor de 38e competitiewedstrijd op een rij niet verloor, een clubrecord, deed Jürgen Klopp niet veel. De Duitse trainer is veel meer bezig met het pakken van prijzen, dan met het verbreken van records.

"Het voelt op de een of andere manier niet heel speciaal. We weten het en het is ook wel bijzonder, maar ik kan er niet heel veel mee. Als iemand je een trofee uitreikt, dan is het klaar, maar tot die tijd moet je blijven vechten", aldus Klopp. "We moeten doorgaan, omdat onze concurrenten zo sterk zijn. Pep (Guardiola, de trainer van Manchester City) geeft niet op. Ik zal hetzelfde doen. Tot nu toe verloopt alles goed."

Liverpool mocht blij zijn dat de Spurs in de tweede helft niet op gelijke hoogte kwamen. "Ik denk dat we een punt verdienden", vond trainer José Mourinho, die zijn ploeg in de slotfase zag aandringen. "Als we altijd zo proberen te spelen als in de laatste twintig minuten, dan denk ik dat we zouden instorten. De spelers zijn niet gewend zijn om op die manier te spelen."

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

1 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

3 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

4 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

4 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

9 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

12 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

13 uur geleden