Klopp hoopt dat Duitse bondscoach Löw waardig afscheid krijgt
MÜNCHEN (ANP) - Toptrainer Jürgen Klopp van Liverpool hoopt dat de Duitse bondscoach Joachim Löw op het Europees kampioenschap voetbal een waardig afscheid krijgt. En dan het liefst in de vorm van een Europese titel. "Dat zou een prachtige bekroning voor hem zijn, na een ongekend succesvol tijdperk."
Vlak voor de tweede wedstrijd op het EK van de Duitsers, tegen Portugal, voegde Klopp er wel aan toe dat hij het iets anders zou aanpakken dan zijn landgenoot. "Ik zou met vier verdedigers spelen, in plaats van drie. Dat maakt de taakverdeling in het veld veel logischer. Maar elke trainer heeft zo zijn eigen ideeën. Misschien is dit ook succesvol."
Klopp werd vaak genoemd als mogelijke opvolger van Löw, die na het EK stopt als bondscoach. De voormalig trainer van Borussia Dortmund wil echter niet weg bij Liverpool. Inmiddels is bekend dat Hansi Flick, het afgelopen seizoen de baas bij Bayern München, Löw gaat opvolgen.
Meer uit Sport
LEEK (ANP) - Groningen en Drenthe strijden alleen nog met India om de organisatie van de WK wielrennen in 2032. Dat heeft voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI bekendgemaakt tijdens een interview. Eigenaar Thijs Rondhuis van wielerorganisatie Courage Event, een van de organisaties achter het Nederlandse WK-bid, is blij met het wegvallen van concurrenten, maar ziet India als "een van de zwaarste tegenkandidaten".
1 uur geledenABU DHABI (ANP) - De Mexicaan Isaac del Toro heeft na zijn sterke Tour de France zijn contract bij UAE Team Emirates verlengd. De 22-jarige wielrenner ligt daardoor de komende vijf jaar nog vast bij de ploeg met daarin ook onder anderen vijfvoudig Tourwinnaar en regerend wereldkampioen Tadej Pogačar. Del Toro werd zelf derde bij zijn debuut in de Ronde van Frankrijk en won de witte jongerentrui.
3 uur geledenMONTREAL (ANP/AFP) - Tenniser Botic van de Zandschulp heeft in de nacht van woensdag op donderdag op het masterstoernooi van Montreal verrassend gewonnen van de als vierde geplaatste Daniil Medvedev. Van de Zandschulp versloeg de kampioen van 2021 in twee sets: 6-3 7-6 (5).
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de derde ronde bereikt van het masterstoernooi van Montreal. De 30-jarige Haarlemmer zorgde voor een grote verrassing door in drie sets te winnen van de als eerste geplaatste Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 6-2 6-4.
12 uur geledenBELLEVILLE-EN-BAUJOLAIS (ANP/AFP) - Pauline Ferrand-Prévot heeft de hoop op een tweede overwinning op rij in de Tour de France Femmes opgegeven. De titelverdedigster van Visma - Lease a Bike kwam in de heuvelachtige vijfde etappe op tweeënhalve minuut van winnares Demi Vollering binnen en noemde haar achterstand in het algemeen klassement op geletruidraagster Marlen Reusser en Vollering "onherstelbaar".
19 uur geledenBELLEVILLE-EN-BEAUJOLAIS (ANP) - Demi Vollering gelooft nog in de eindzege van de Tour de France Femmes. "Het zal een hard gevecht worden, maar ik ga er alles aan doen om te winnen", zei Vollering in het flashinterview. De 29-jarige renster won woensdag de vijfde etappe in de Tour de France Femmes en staat 12 seconden achter de Zwitserse geletruidraagster Marlen Reusser.
19 uur geledenBELLEVILLE-EN-BEAUJOLAIS (ANP) - Demi Vollering heeft woensdag de vijfde etappe in de Tour de France Femmes gewonnen. De 29-jarige renster van FDJ United-Suez was in Belleville-en-Beaujolais de snelste in de sprint van drie. De gele trui blijft in het bezit van de Zwitserse Marlen Reusser. Vollering staat tweede in het algemeen klassement op 12 seconden achterstand.
20 uur geleden