Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: hoe maak je een sterke selectie nóg sterker?

Klopp: hoe maak je een sterke selectie nóg sterker?

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Met de eerste landstitel in 30 jaar op zak gaat de Engelse voetbalclub Liverpool zich volgens trainer Jürgen Klopp koest houden op de transfermarkt. De Duitser verwacht als gevolg van de coronacrisis een rustige transferzomer zonder al te veel grote deals. "En bovendien: hoe maak je een sterke selectie nóg sterker?", zo vraagt Klopp zich af in Engelse media.

De 53-jarige manager is bijzonder tevreden met de spelers die hij tot zijn beschikking heeft. "Het ziet er niet naar uit dat het een drukke zomer gaat worden", zegt Klopp. "Covid-19 heeft daar veel invloed op, clubs zullen minder kopen en verkopen. Wij kunnen ook niet zomaar vele miljoenen investeren. Dat willen we ook nooit doen. Je moet in deze tijd creatief zijn. We zoeken de oplossingen intern. Er komt veel talent aan bij ons. We hebben drie, vier spelers die grote stappen kunnen zetten."

Bij Liverpool zijn de Oranje-internationals Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum vaste waardes. De Nederlandse jeugdinternationals Ki-Jana Hoever en Sepp van den Berg, beiden 18 jaar, mochten dit seizoen alleen in bekerwedstrijden wat speelminuten maken bij de 'Reds'. Klopp noemt Hoever en Van den Berg in het rijtje talenten dat volgens hem komend seizoen kan doorbreken. "We willen onze transfers intern creëren", aldus de trainer. "Het is aan de jongens."

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

3 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

6 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

7 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

8 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

11 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

11 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

11 uur geleden