Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp heeft goede hoop voor uitgevallen Van Dijk in cruciale fase

Klopp heeft goede hoop voor uitgevallen Van Dijk in cruciale fase

LONDEN (ANP) - Trainer Jürgen Klopp denkt dat de blessure van Virgil van Dijk meevalt. De 30-jarige verdediger kon na 90 minuten niet verder in de van Chelsea gewonnen FA Cup-finale (6-5 na strafschoppen). "Ik denk dat Virgil in orde is, maar hij had last van een spier", aldus Klopp over zijn verdediger in aanloop naar de beslissende week in de Premier League.

Daarin gaat Liverpool in twee duels een achterstand van 3 punten en een minder doelsaldo proberen goed te maken op koploper Manchester City. Over twee weken is de Champions League-finale tegen Real Madrid. Met de League Cup en de FA Cup al binnen kan Liverpool de eerste Engelse club worden die de zogeheten ‘quadruple’ van vier grote prijzen wint.

Het is nog niet duidelijk of Klopp kan beschikken over Fabinho en Mohamed Salah. Fabinho miste de finale door een blessure, Salah viel na een halfuur tegen Chelsea geblesseerd uit.

Mentaliteit

Klopp, de eerste Duitse trainer die de FA Cup won, prees de mentaliteit van zijn ploeg. "Het was zenuwslopend, mijn nagels zijn weg. Ik kan niet trotser zijn op mijn jongens en hoe hard ze hebben gevochten."

De 54-jarige trainer vond het verschil met Chelsea klein. "Het was een ongelooflijke, intense wedstrijd. Chelsea speelde uitstekend en zou het net zo erg verdiend hebben, maar uiteindelijk moet er één winnaar zijn en dat waren wij vandaag."

In de strafschoppenserie keerde Liverpool-doelman Alisson de inzet van Chelsea-middenvelder Mason Mount, waarna oud-speler van Willem II Kostas Tsimikas de beslissende strafschop benutte.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Hatenboer van Telstar voor twee duels geschorst

ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.

4 uur geleden
Sportief directeur Kuntz moest weg bij HSV om ernstig wangedrag

HAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.

6 uur geleden
Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

19 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

19 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

19 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

19 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

21 uur geleden