Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp: gemiste titel maakt verlangen naar Champions League groter

Klopp: gemiste titel maakt verlangen naar Champions League groter

LIVERPOOL (ANP) - De voetballers van Liverpool halen volgens trainer Jürgen Klopp extra motivatie uit de verloren titelstrijd met Manchester City. De 'Reds' eindigden 1 punt achter City op de tweede plaats in de Premier League. "Dit maakt het verlangen om zaterdag de Champions League te winnen alleen maar groter", zei Klopp na de gewonnen slotwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers (3-1).

Liverpool strijdt zaterdag in Parijs met Real Madrid om de eindzege in het belangrijkste Europese bekertoernooi. De ploeg van Klopp won dit jaar al de League Cup en de FA Cup. De kans op een historische 'quadruple', zoals het winnen van vier prijzen in één jaar in Engeland wordt genoemd, vervloog zondag. De supporters van Liverpool hoopten lang op een sensationele ontknoping van de competitie, omdat City tegen Aston Villa met 2-0 achter kwam te staan. Met drie doelpunten tussen de 76e en 81e minuut haalde de club uit Manchester alsnog de titel binnen.

"Op een bepaald moment hoorde ik even dat Aston Villa weer op gelijke hoogte was gekomen", zei Klopp. "Dat was een fijn moment. Maar een seconde later zeiden ze al dat het niet zo was, dat was jammer. Het verschil tussen City en Liverpool was dit seizoen zó klein, na 38 wedstrijden zit er 1 punt tussen. Maar ons seizoen is nog niet voorbij, we gaan zaterdag nog een keer alles geven. We hebben vijf dagen om ons voor te bereiden op de finale. Het verlangen om het missen van het kampioenschap recht te zetten in de Champions League is groot bij ons."

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

57 minuten geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

6 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

8 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

10 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

11 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

19 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

19 uur geleden