Klopp gaat Van Dijk niet verbieden om naar het EK te gaan
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaat Virgil van Dijk niet verbieden om naar het Europees kampioenschap voetbal te gaan, mocht hij op tijd zijn hersteld van een operatie aan een knie. Dat zei de trainer van Liverpool tijdens zijn voorbeschouwing op het duel met Arsenal het komend weekeinde.
"Als hij er klaar voor is, dan is hij er klaar voor", aldus de coach van de Engelse kampioen. "Ik verwacht niet dat Virgil dit seizoen nog voor ons in actie komt. Wat hij daarna doet is niet direct aan mij. Als er een kans bestaat dat hij op het EK kan spelen ben ik niet degene die de beslissing neemt."
Klopp zei eveneens te betwijfelen of Jordan Henderson voor Engeland op het EK kan spelen. Ook de aanvoerder van Liverpool staat al enige tijd aan de kant met een blessure. Klopp: "Op dit moment is Jordan nog niet in staat om te trainen. Dat zal hij in de komende weken waarschijnlijk wel weer gaan doen. Of dat allemaal op tijd komt voor het EK durf ik echt niet te zeggen."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
16 uur geleden