Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp gaat Van Dijk niet verbieden om naar het EK te gaan

Klopp gaat Van Dijk niet verbieden om naar het EK te gaan

LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaat Virgil van Dijk niet verbieden om naar het Europees kampioenschap voetbal te gaan, mocht hij op tijd zijn hersteld van een operatie aan een knie. Dat zei de trainer van Liverpool tijdens zijn voorbeschouwing op het duel met Arsenal het komend weekeinde.

"Als hij er klaar voor is, dan is hij er klaar voor", aldus de coach van de Engelse kampioen. "Ik verwacht niet dat Virgil dit seizoen nog voor ons in actie komt. Wat hij daarna doet is niet direct aan mij. Als er een kans bestaat dat hij op het EK kan spelen ben ik niet degene die de beslissing neemt."

Klopp zei eveneens te betwijfelen of Jordan Henderson voor Engeland op het EK kan spelen. Ook de aanvoerder van Liverpool staat al enige tijd aan de kant met een blessure. Klopp: "Op dit moment is Jordan nog niet in staat om te trainen. Dat zal hij in de komende weken waarschijnlijk wel weer gaan doen. Of dat allemaal op tijd komt voor het EK durf ik echt niet te zeggen."

Meer uit Voetbal

AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

8 minuten geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

9 minuten geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

10 minuten geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

1 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

1 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

1 uur geleden
NEC-coach Schreuder: onzeker of Chery speelt na paspoortkwestie

NIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.

2 uur geleden