Klopp gaat Van Dijk niet verbieden om naar het EK te gaan
LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaat Virgil van Dijk niet verbieden om naar het Europees kampioenschap voetbal te gaan, mocht hij op tijd zijn hersteld van een operatie aan een knie. Dat zei de trainer van Liverpool tijdens zijn voorbeschouwing op het duel met Arsenal het komend weekeinde.
"Als hij er klaar voor is, dan is hij er klaar voor", aldus de coach van de Engelse kampioen. "Ik verwacht niet dat Virgil dit seizoen nog voor ons in actie komt. Wat hij daarna doet is niet direct aan mij. Als er een kans bestaat dat hij op het EK kan spelen ben ik niet degene die de beslissing neemt."
Klopp zei eveneens te betwijfelen of Jordan Henderson voor Engeland op het EK kan spelen. Ook de aanvoerder van Liverpool staat al enige tijd aan de kant met een blessure. Klopp: "Op dit moment is Jordan nog niet in staat om te trainen. Dat zal hij in de komende weken waarschijnlijk wel weer gaan doen. Of dat allemaal op tijd komt voor het EK durf ik echt niet te zeggen."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
12 uur geleden