Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp gaat Van Dijk niet verbieden om naar het EK te gaan

Klopp gaat Van Dijk niet verbieden om naar het EK te gaan

LIVERPOOL (ANP) - Jürgen Klopp gaat Virgil van Dijk niet verbieden om naar het Europees kampioenschap voetbal te gaan, mocht hij op tijd zijn hersteld van een operatie aan een knie. Dat zei de trainer van Liverpool tijdens zijn voorbeschouwing op het duel met Arsenal het komend weekeinde.

"Als hij er klaar voor is, dan is hij er klaar voor", aldus de coach van de Engelse kampioen. "Ik verwacht niet dat Virgil dit seizoen nog voor ons in actie komt. Wat hij daarna doet is niet direct aan mij. Als er een kans bestaat dat hij op het EK kan spelen ben ik niet degene die de beslissing neemt."

Klopp zei eveneens te betwijfelen of Jordan Henderson voor Engeland op het EK kan spelen. Ook de aanvoerder van Liverpool staat al enige tijd aan de kant met een blessure. Klopp: "Op dit moment is Jordan nog niet in staat om te trainen. Dat zal hij in de komende weken waarschijnlijk wel weer gaan doen. Of dat allemaal op tijd komt voor het EK durf ik echt niet te zeggen."

Meer uit Voetbal

NAC Breda krijgt na akkoord meer zeggenschap over stadion

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.

51 minuten geleden
Slot ziet veranderde status Liverpool na slechte reeks

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot ziet dat tegenstanders met een andere instelling naar Anfield komen dan afgelopen seizoen. "Teams die nu tegen ons spelen, denken dat ze een resultaat kunnen halen. En dat is dit seizoen al regelmatig gelukt. En zelfs onze moeizame overwinningen hebben hun vertrouwen gevoed dat er iets mogelijk is", zei Slot na het zwaarbevochten 1-1-gelijkspel tegen Sunderland van woensdag op eigen veld.

2 uur geleden
Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

12 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

12 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

12 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

12 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

14 uur geleden