Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp denkt dat Salah er woensdag tegen Arsenal bij is

Klopp denkt dat Salah er woensdag tegen Arsenal bij is

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp verwacht dat hij woensdag in de Premier League in de uitwedstrijd tegen Arsenal een beroep kan doen op Mohamed Salah. De 29-jarige Egyptenaar liep afgelopen weekend een lichte voetblessure op.

"Het lijkt erop", antwoordde Klopp op de vraag of de aanvaller beschikbaar is tegen Arsenal. "Mo is een taaie en hij had maar een beetje last. Zijn voet was opgezwollen, deed pijn, maar maandag was het al minder pijnlijk. Ik heb net de mededeling gekregen dat hij mee kan trainen en we zullen zien hoe dat gaat."

Volgens Klopp keert verdediger Ibrahima Konaté terug in de selectie. James Milner en Kostas Tsimikas zijn er niet bij wegens ziekte.

Arsenal - Liverpool begint woensdag om 21.15 uur. Bij winst komt Liverpool op een punt van koploper Manchester City, dat maandag met 0-0 gelijkspeelde tegen Crystal Palace.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

1 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

10 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

12 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

15 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

17 uur geleden