Klopp denkt dat Salah er woensdag tegen Arsenal bij is
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp verwacht dat hij woensdag in de Premier League in de uitwedstrijd tegen Arsenal een beroep kan doen op Mohamed Salah. De 29-jarige Egyptenaar liep afgelopen weekend een lichte voetblessure op.
"Het lijkt erop", antwoordde Klopp op de vraag of de aanvaller beschikbaar is tegen Arsenal. "Mo is een taaie en hij had maar een beetje last. Zijn voet was opgezwollen, deed pijn, maar maandag was het al minder pijnlijk. Ik heb net de mededeling gekregen dat hij mee kan trainen en we zullen zien hoe dat gaat."
Volgens Klopp keert verdediger Ibrahima Konaté terug in de selectie. James Milner en Kostas Tsimikas zijn er niet bij wegens ziekte.
Arsenal - Liverpool begint woensdag om 21.15 uur. Bij winst komt Liverpool op een punt van koploper Manchester City, dat maandag met 0-0 gelijkspeelde tegen Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
9 uur geleden