Klopp denkt dat Salah er woensdag tegen Arsenal bij is
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Jürgen Klopp verwacht dat hij woensdag in de Premier League in de uitwedstrijd tegen Arsenal een beroep kan doen op Mohamed Salah. De 29-jarige Egyptenaar liep afgelopen weekend een lichte voetblessure op.
"Het lijkt erop", antwoordde Klopp op de vraag of de aanvaller beschikbaar is tegen Arsenal. "Mo is een taaie en hij had maar een beetje last. Zijn voet was opgezwollen, deed pijn, maar maandag was het al minder pijnlijk. Ik heb net de mededeling gekregen dat hij mee kan trainen en we zullen zien hoe dat gaat."
Volgens Klopp keert verdediger Ibrahima Konaté terug in de selectie. James Milner en Kostas Tsimikas zijn er niet bij wegens ziekte.
Arsenal - Liverpool begint woensdag om 21.15 uur. Bij winst komt Liverpool op een punt van koploper Manchester City, dat maandag met 0-0 gelijkspeelde tegen Crystal Palace.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
2 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
5 uur geleden