Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp denkt dat Liverpool 'zichzelf opnieuw moet uitvinden'

Klopp denkt dat Liverpool 'zichzelf opnieuw moet uitvinden'

NAPELS (ANP) - Jürgen Klopp denkt dat Liverpool "zichzelf weer opnieuw moet uitvinden". Dat zei de Duitse trainer na de duidelijke nederlaag in de uitwedstrijd tegen Napoli. Het werd in Napels liefst 4-1.

"Het lijkt erop dat we onszelf opnieuw moeten uitvinden, want er ontbreken echt veel dingen. Niet in alle wedstrijden, maar nu. Het leuke is dat we midden in een Premier League-seizoen en een Champions League-campagne zitten", aldus Klopp. "We moeten een maner vinden om in vrijwel alles veel beter te worden."

Bij rust keek Liverpool al tegen een 3-0-achterstand aan. "Het is echt moeilijk om te accepteren, maar het is niet zo moeilijk te verklaren als je de wedstrijd hebt gezien. Ten eerste speelde Napoli een heel goede wedstrijd en wij niet", zei Klopp.

"Verder waren we defensief en aanvallend niet compact. Tot Thiago Alcantara het veld betrad, kan ik me geen 'tegendruksituatie' herinneren, we stonden te ver uit elkaar. Alles is duidelijk, maar waarom het gebeurde kan ik nu niet beantwoorden, laat me erover nadenken. Het is een heel bittere pil die we moeten slikken."

Liverpool stond vorig seizoen nog in de finale van de Champions League. In 2019 won de ploeg van Klopp het toernooi.

Volgende week is Ajax op Anfield de tegenstander van Liverpool.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

42 minuten geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

7 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

12 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

22 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden