
Klopp denkt dat Liverpool 'zichzelf opnieuw moet uitvinden'
NAPELS (ANP) - Jürgen Klopp denkt dat Liverpool "zichzelf weer opnieuw moet uitvinden". Dat zei de Duitse trainer na de duidelijke nederlaag in de uitwedstrijd tegen Napoli. Het werd in Napels liefst 4-1.
"Het lijkt erop dat we onszelf opnieuw moeten uitvinden, want er ontbreken echt veel dingen. Niet in alle wedstrijden, maar nu. Het leuke is dat we midden in een Premier League-seizoen en een Champions League-campagne zitten", aldus Klopp. "We moeten een maner vinden om in vrijwel alles veel beter te worden."
Bij rust keek Liverpool al tegen een 3-0-achterstand aan. "Het is echt moeilijk om te accepteren, maar het is niet zo moeilijk te verklaren als je de wedstrijd hebt gezien. Ten eerste speelde Napoli een heel goede wedstrijd en wij niet", zei Klopp.
"Verder waren we defensief en aanvallend niet compact. Tot Thiago Alcantara het veld betrad, kan ik me geen 'tegendruksituatie' herinneren, we stonden te ver uit elkaar. Alles is duidelijk, maar waarom het gebeurde kan ik nu niet beantwoorden, laat me erover nadenken. Het is een heel bittere pil die we moeten slikken."
Liverpool stond vorig seizoen nog in de finale van de Champions League. In 2019 won de ploeg van Klopp het toernooi.
Volgende week is Ajax op Anfield de tegenstander van Liverpool.
Meer uit Voetbal
THUN (ANP) - Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft ook tijdens de tweede training in Zwitserland meegedaan met de rest van de EK-selectie van Oranje. De van een spierblessure herstellende spits deed aan het begin van de oefensessie mee aan enkele felle sprint- en passoefeningen. Daarna werd het trainingscomplex in het zonnige Thun, fraai gelegen tegen de achtergrond van besneeuwde bergtoppen, afgesloten voor de media.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechters in het voetbal moeten zich komend seizoen beter aan de richtlijn houden dat alleen een aanvoerder mag protesteren over de leiding. Dat zei manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen tijdens een mediabijeenkomst in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Er zijn in het vorige seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 26 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen bekendgemaakt in Zeist.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract van doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. Dat meldt de Alkmaarse club.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Luciano Valente bevestigd. De 21-jarige middenvelder ondertekende een vierjarig contract bij de Rotterdammers, die zich eerder versterkten met Sem Steijn.
3 uur geledenATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
15 uur geleden