Klopp: denken aan titel verboden bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool stevent af op de eerste landstitel in dertig jaar. De koploper in de Engelse Premier League heeft na de zege van 4-0 op nummer twee Leicester City de voorsprong uitgebouwd naar 13 punten. Coach Jürgen Klopp laat zich niet meeslepen in te vroege euforie. "We zijn nog helemaal niet met de titel bezig. We voelen het niet, denken er niet aan en we praten er niet over, omdat het op dit moment nog helemaal niet interessant is", aldus de Duitse coach, die al 35 wedstrijden op rij ongeslagen is met Liverpool.
Klopp kijkt niet verder dan de komende weken, waarin zijn manschappen vijf wedstrijden moeten afwerken. "Dat klinkt niet alsof er al iets is beslist. Die 13 punten voorsprong zeggen me niets. Ik kan zelf de verhalen al schrijven. De eerste is dat niet eerder in de geschiedenis van het Britse voetbal een team zo'n grote voorsprong had en die vervolgens alsnog uit handen gaf."
De eerstkomende tegenstander van Liverpool is zondag Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
1 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
15 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
18 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
18 uur geleden