Klopp: denken aan titel verboden bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool stevent af op de eerste landstitel in dertig jaar. De koploper in de Engelse Premier League heeft na de zege van 4-0 op nummer twee Leicester City de voorsprong uitgebouwd naar 13 punten. Coach Jürgen Klopp laat zich niet meeslepen in te vroege euforie. "We zijn nog helemaal niet met de titel bezig. We voelen het niet, denken er niet aan en we praten er niet over, omdat het op dit moment nog helemaal niet interessant is", aldus de Duitse coach, die al 35 wedstrijden op rij ongeslagen is met Liverpool.
Klopp kijkt niet verder dan de komende weken, waarin zijn manschappen vijf wedstrijden moeten afwerken. "Dat klinkt niet alsof er al iets is beslist. Die 13 punten voorsprong zeggen me niets. Ik kan zelf de verhalen al schrijven. De eerste is dat niet eerder in de geschiedenis van het Britse voetbal een team zo'n grote voorsprong had en die vervolgens alsnog uit handen gaf."
De eerstkomende tegenstander van Liverpool is zondag Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
7 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
7 uur geleden