Klopp blij dat Liverpool ook met matig voetbal kan winnen
LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp zag Liverpool zondag ondanks slecht spel winnen van Aston Villa (2-0). Dat deed hem aan de ene kant wel goed. "Het is mooi dat we ook lelijke wedstrijden kunnen winnen. We zijn wie we zijn omdat we de punten er ook uit slepen als het moeilijk is", aldus de trainer van de kampioen.
"Voor Villa staat er in de strijd tegen degradatie veel op het spel", vervolgde Klopp. "Ze hebben hard gevochten om het ons lastig te maken en dat is ze gelukt. Wij waren niet briljant, maar ik vond het ook weer niet onaardig wat we hebben laten zien. Het is ook niet de bedoeling dat we cadeau's uit gaan delen nu we kampioen zijn. We willen nog zo veel mogelijk winnen."
Doel van Liverpool is onder meer om het puntenrecord van de Premier League te verbeteren, dat nu met 100 op naam van Manchester City staat. Daarvoor moet de club uit de laatste 5 wedstrijden tenminste 12 punten halen.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
12 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
12 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
16 uur geleden