Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp blij dat Liverpool ook met matig voetbal kan winnen

Klopp blij dat Liverpool ook met matig voetbal kan winnen

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp zag Liverpool zondag ondanks slecht spel winnen van Aston Villa (2-0). Dat deed hem aan de ene kant wel goed. "Het is mooi dat we ook lelijke wedstrijden kunnen winnen. We zijn wie we zijn omdat we de punten er ook uit slepen als het moeilijk is", aldus de trainer van de kampioen.

"Voor Villa staat er in de strijd tegen degradatie veel op het spel", vervolgde Klopp. "Ze hebben hard gevochten om het ons lastig te maken en dat is ze gelukt. Wij waren niet briljant, maar ik vond het ook weer niet onaardig wat we hebben laten zien. Het is ook niet de bedoeling dat we cadeau's uit gaan delen nu we kampioen zijn. We willen nog zo veel mogelijk winnen."

Doel van Liverpool is onder meer om het puntenrecord van de Premier League te verbeteren, dat nu met 100 op naam van Manchester City staat. Daarvoor moet de club uit de laatste 5 wedstrijden tenminste 12 punten halen.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

6 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden