Klopp blij dat Liverpool ook met matig voetbal kan winnen
LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp zag Liverpool zondag ondanks slecht spel winnen van Aston Villa (2-0). Dat deed hem aan de ene kant wel goed. "Het is mooi dat we ook lelijke wedstrijden kunnen winnen. We zijn wie we zijn omdat we de punten er ook uit slepen als het moeilijk is", aldus de trainer van de kampioen.
"Voor Villa staat er in de strijd tegen degradatie veel op het spel", vervolgde Klopp. "Ze hebben hard gevochten om het ons lastig te maken en dat is ze gelukt. Wij waren niet briljant, maar ik vond het ook weer niet onaardig wat we hebben laten zien. Het is ook niet de bedoeling dat we cadeau's uit gaan delen nu we kampioen zijn. We willen nog zo veel mogelijk winnen."
Doel van Liverpool is onder meer om het puntenrecord van de Premier League te verbeteren, dat nu met 100 op naam van Manchester City staat. Daarvoor moet de club uit de laatste 5 wedstrijden tenminste 12 punten halen.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
3 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
8 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
8 uur geleden