Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp aan de slag als 'Global Head of Soccer' bij Red Bull

Klopp aan de slag als 'Global Head of Soccer' bij Red Bull

SALZBURG (ANP) - Jürgen Klopp gaat aan de slag bij de voetbaltak van Red Bull. De 57-jarige Duitser wordt er 'Global Head of Soccer'. "In die functie zal hij toezicht houden op het internationale netwerk van voetbalclubs van het bedrijf", schrijft Red Bull in een verklaring. Red Bull is onder meer eigenaar van RB Leipzig in Duitsland en het Oostenrijkse RB Salzburg.

"Na bijna 25 jaar aan de zijlijn te hebben gestaan, kon ik niet enthousiaster zijn om betrokken te raken bij een project als dit. De rol is misschien veranderd, maar mijn passie voor voetbal en de mensen die het spel maken tot wat het is, is dat niet. Door mij op mondiaal niveau bij Red Bull aan te sluiten, wil ik het ongelooflijke voetbaltalent dat we tot onze beschikking hebben, ontwikkelen, verbeteren en ondersteunen", aldus Klopp. "Ik zie mijn rol in de eerste plaats als mentor voor de coaches en het management van de Red Bull-clubs, maar uiteindelijk maak ik deel uit van een organisatie die uniek, innovatief en toekomstgericht is."

Klopp begint op 1 januari aan zijn nieuwe functie. Red Bull noemt hem "een van de meest gewilde figuren in het wereldvoetbal". De afgelopen maanden werd Klopp gelinkt aan diverse functies, onder meer het bondscoachschap van de Verenigde Staten.

Afgelopen zomer legde Klopp na een zeer succesvolle periode het trainerschap bij Liverpool neer. Hij werd daar opgevolgd door Arne Slot.

Meer uit Voetbal

Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

33 minuten geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

2 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

3 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

4 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

6 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

15 uur geleden