Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klopp aan de slag als 'Global Head of Soccer' bij Red Bull

Klopp aan de slag als 'Global Head of Soccer' bij Red Bull

SALZBURG (ANP) - Jürgen Klopp gaat aan de slag bij de voetbaltak van Red Bull. De 57-jarige Duitser wordt er 'Global Head of Soccer'. "In die functie zal hij toezicht houden op het internationale netwerk van voetbalclubs van het bedrijf", schrijft Red Bull in een verklaring. Red Bull is onder meer eigenaar van RB Leipzig in Duitsland en het Oostenrijkse RB Salzburg.

"Na bijna 25 jaar aan de zijlijn te hebben gestaan, kon ik niet enthousiaster zijn om betrokken te raken bij een project als dit. De rol is misschien veranderd, maar mijn passie voor voetbal en de mensen die het spel maken tot wat het is, is dat niet. Door mij op mondiaal niveau bij Red Bull aan te sluiten, wil ik het ongelooflijke voetbaltalent dat we tot onze beschikking hebben, ontwikkelen, verbeteren en ondersteunen", aldus Klopp. "Ik zie mijn rol in de eerste plaats als mentor voor de coaches en het management van de Red Bull-clubs, maar uiteindelijk maak ik deel uit van een organisatie die uniek, innovatief en toekomstgericht is."

Klopp begint op 1 januari aan zijn nieuwe functie. Red Bull noemt hem "een van de meest gewilde figuren in het wereldvoetbal". De afgelopen maanden werd Klopp gelinkt aan diverse functies, onder meer het bondscoachschap van de Verenigde Staten.

Afgelopen zomer legde Klopp na een zeer succesvolle periode het trainerschap bij Liverpool neer. Hij werd daar opgevolgd door Arne Slot.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

6 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

6 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

7 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

8 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

10 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

10 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

10 uur geleden