Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM voegt weer bestemmingen toe aan schema

KLM voegt weer bestemmingen toe aan schema

AMSTELVEEN (ANP) - Luchtvaartmaatschappij KLM voegt in de komende maanden weer bestemmingen toe. Tot en met oktober gaat het aantal Europese bestemmingen met 19 omhoog tot 92. Het aantal intercontinentale bestemmingen wordt van 51 deze maand opgevoerd naar 59 in augustus en 61 in september. Het aantal bestemmingen dat KLM dan biedt, is vrijwel gelijk aan het aanbod voor de corona-uitbraak.

Het aantal vluchten blijft echter ver achter bij vorig jaar. Het aantal geplande vluchten binnen Europa ligt tussen de helft en een derde lager dan vorig jaar. Intercontinentaal gaat het om zo'n 40 procent minder vluchten. Daarbij moet nog wel aangetekend worden dat KLM momenteel op ongeveer een derde van de vluchten naar bestemmingen buiten Europa alleen vracht vervoert, dus dat voor passagiers de capaciteit nog lager is.

KLM geeft aan in eerste instantie zoveel mogelijk keus te willen bieden aan reizigers. De volgende stap is de frequentie van vluchten naar populaire bestemmingen opvoeren of grotere vliegtuigen inzetten.

Meer uit Financieel

Verkoop nieuwe benzineauto's vorige maand gehalveerd

BRUSSEL (ANP) - De verkoop van nieuwe benzineauto's in Nederland is vorige maand gehalveerd ten opzichte van een jaar eerder. Dat blijkt uit cijfers van de Europese autobrancheorganisatie ACEA. Ook de verkoop van dieselauto's liep in april met bijna 24 procent terug in Nederland.

23 minuten geleden
Recorduitgaven aan WK-reclames verwacht ondanks tijdverschil

DEN HAAG (ANP) - De Oranje-reclames zullen de komende weken weer volop te zien zijn. Supermarktketens als Jumbo en Albert Heijn en KNVB-hoofdsponsor ING presenteren deze week weer grote campagnes rond het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De Stichting Etherreclame (Ster), die de reclameruimte voor de NPO verkoopt, verwacht hogere uitgaven dan tijdens het EK van 2024 in Duitsland en het WK van 2022 in Qatar.

27 minuten geleden
Samsung-medewerkers ontvangen miljoenenpremies voor chipproductie

SEJONG (ANP) - Vakbonden en bedrijfsvertegenwoordigers bij het Zuid-Koreaanse technologieconcern Samsung hebben een akkoord goedgekeurd waarin de chipmedewerkers gigantische premies worden beloofd.

1 uur geleden
Voormalig eigenaar Conservatrix in VS veroordeeld tot 12 jaar cel

CHARLOTTE (ANP/BLOOMBERG) - Zakenman Greg Lindberg is in de Verenigde Staten veroordeeld tot twaalf jaar cel voor bedrog en fraude rondom verzekeringsmaatschappijen die hij bezat. Hij werd er door aanklagers van beschuldigd 2 miljard dollar aan verzekeringsgeld te hebben weggesluisd, waarmee hij zijn luxeleven bekostigde. De Amerikaan is in Nederland vooral bekend als de eigenaar van Conservatrix ten tijde van het faillissement van die levensverzekeraar in 2020.

7 uur geleden
Hoop op succes vredesgesprekken zorgt voor record op Wall Street

NEW YORK (ANP) - Optimisme over een mogelijke vredesdeal tussen Iran en de Verenigde Staten heeft voor een nieuw record gezorgd op de aandelenbeurzen in New York. Ondanks Amerikaanse aanvallen op Iraanse doelen overheerste het idee dat gesprekken tussen de strijdende partijen de goede kant op gaan. Vooral chipbedrijven wonnen aan waarde, waarbij Micron toetrad tot de club van bedrijven die meer dan 1 biljoen dollar waard zijn.

8 uur geleden
Parlement Oekraïne stemt niet in met belangrijke belastingingreep

KYIV (ANP/RTR) - Een belangrijke belastingmaatregel in Oekraïne heeft niet de benodigde steun in het parlement behaald. Er was geen meerderheid voor een wetsvoorstel dat moest regelen dat pakketjes uit het buitenland ook worden belast met btw. De invoering van de belasting was een van de voorwaarden die het Internationaal Monetair Fonds (IMF) stelde voor de miljardenfinanciering voor het door oorlog geteisterde land.

9 uur geleden
Ferrari verliest op beurs na onthulling elektrisch model

AMSTERDAM (ANP) - Sportwagenfabrikant Ferrari heeft met de presentatie van zijn eerste volledig elektrische model weinig lof geoogst onder beleggers. Analisten en influencers op sociale media reageerden overwegend negatief op de onthulling van het ontwerp voor de Ferrari Luce, waarna aandelen van het bedrijf in Milaan ruim 8 procent lager sloten.

12 uur geleden