Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM-vliegtuig maakt veilige voorzorgslanding op Schiphol

KLM-vliegtuig maakt veilige voorzorgslanding op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - Het vliegtuig van KLM dat zondagmiddag terugkeerde naar Schiphol is veilig geland op de luchthaven, meldt de Luchtverkeersleiding Nederland.

Het vliegtuig was onderweg naar Rio de Janeiro maar keerde boven België om, volgens een woordvoerster van KLM om een technisch mankement. Het gaat om vlucht KLM705 en het vliegtuig is een Boeing 777. Het vliegtuig was ongeveer veertig minuten in de lucht toen het omkeerde. Volgens de woordvoerster van KLM is de veiligheid van de passagiers niet in gevaar geweest.

Volgens de luchtverkeersleiding zou het vliegtuig boven de Noordzee kerosine hebben laten vallen om erna de voorzorgslanding in te zetten. Hulpdiensten gingen ter plaatse op Schiphol, zoals gebruikelijk in dit soort situaties.

De woordvoerster van KLM zei eerder zondag dat de passagiers na terugkeer op Schiphol later op de dag met een ander toestel alsnog naar Rio de Janeiro vliegen.

Meer uit Binnenland

Bohemian Rhapsody van Queen opnieuw op 1 in Top 2000

HILVERSUM (ANP) - Bohemian Rhapsody van Queen heeft ook dit jaar de meeste stemmen gekregen voor de NPO Radio 2 Top 2000. De klassieker, die dit jaar precies vijftig jaar bestaat, staat voor de 22e keer bovenaan, is maandag bekendgemaakt in het Top 2000 Café in Beeld & Geluid in Hilversum. Piano Man van Billy Joel is in de 27e editie van de populaire eindejaarslijst de nummer 2 en plek 3 wordt bezet door Hotel California van Eagles.

9 uur geleden
Buma: laat D66, VVD, CDA akkoord maken voor 'stabiel kabinet'

DEN HAAG (ANP) - Informateur Sybrand Buma raadt D66, VVD en CDA aan een akkoord voor te bereiden dat de basis moet worden van een "stabiel kabinet". Dat schrijft hij in zijn eindverslag, dat hij maandag heeft gepresenteerd.

9 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

10 uur geleden
Informateur Buma komt maandag al met verslag

DEN HAAG (ANP) - Informateur Sybrand Buma komt maandag aan het eind van de middag al met zijn eindverslag, meldt het Bureau Kabinetsformatie. Hij had tot dinsdag de tijd om het stuk in te leveren. Woensdag debatteert de Tweede Kamer over het verslag.

12 uur geleden
VVD schuift aan bij formatieonderhandelingen D66 en CDA

DEN HAAG (ANP) - De VVD schuift in een volgende fase van de kabinetsformatie aan bij D66 en CDA om inhoudelijk te gaan onderhandelen. Dat zegt partijleider Dilan Yeşilgöz nadat ze samen met de fractievoorzitters van die twee partijen en informateur Sybrand Buma heeft gesproken.

12 uur geleden
GroenLinks-PvdA in beginselen tegen 'antidemocratische krachten'

DEN HAAG (ANP) - GroenLinks-PvdA pleit in een concept voor nieuwe partijbeginselen tegen "antidemocratische krachten". De partij plaatst zichzelf net als eerder tegenover "extreemrechtse" politieke stromingen, die de samenleving "hun duistere ideologie van eigen-volk-eerst" zouden willen opleggen.

12 uur geleden
Regisseur Frans Weisz (87) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Filmregisseur Frans Weisz is op 87-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt producent Matthijs van Heijningen, die zijn laatste film produceerde en goed bevriend met hem was, aan het ANP na berichtgeving hierover van NRC. Weisz leed aan de ziekte van Alzheimer.

13 uur geleden