Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM vliegt vanaf april weer naar Tel Aviv

KLM vliegt vanaf april weer naar Tel Aviv

SCHIPHOL (ANP) - KLM vliegt vanaf 1 april weer dagelijks naar de Israëlische stad Tel Aviv. De luchtvaartmaatschappij staakte die vluchten na de aanslagen van Hamas in Israël op 7 oktober en het uitbreken van de oorlog in de Gazastrook.

Tot en met 19 mei maken alle vluchten naar Tel Aviv een tussenstop op de luchthaven van Larnaca in Cyprus, meldde KLM bij de bekendmaking van de zomerdienstregeling. Ook zegt de maatschappij de veiligheidssituatie in Israël "nauwlettend in de gaten te houden".

In januari kondigde zustermaatschappij Air France al aan de vluchten van Parijs naar Tel Aviv te hervatten. Ook het Duitse Lufthansa, een ander groot Europees luchtvaartconcern, begon vorige maand weer met vluchten naar Israël.

Een andere maatschappij die onder Air France-KLM valt, Transavia, zegt vooralsnog niet naar Tel Aviv te vliegen. Dat blijft in ieder geval tot en met juni het geval. De veiligheidssituatie is weliswaar verbeterd, maar er zijn ook nog praktische obstakels voor de budgetmaatschappij om die vluchten weer aan te bieden.

Meer uit Binnenland

Ziekenhuis Curaçao meldt noodsituatie zorg om diabetespatiënten

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao bevindt zich in een 'diabetesnoodsituatie', meldt het nationale ziekenhuis CMC woensdag. Volgens het instituut heeft dit steeds grotere gevolgen voor de volksgezondheid en de overheidsfinanciën. Eén op de vijf volwassenen op Curaçao leeft met diabetes.

1 uur geleden
Koningspaar herdenkt Cees Nooteboom 'met groot respect'

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima herdenken de woensdag overleden schrijver Cees Nooteboom "met groot respect". Dat is te lezen in een statement dat ook namens prinses Beatrix is gepubliceerd. Het koningspaar noemt Nooteboom "een van onze meest prominente auteurs".

2 uur geleden
Schrijver Cees Nooteboom overleden op 92-jarige leeftijd

AMSTERDAM (ANP) - Schrijver Cees Nooteboom, winnaar van talloze prijzen, is overleden op 92-jarige leeftijd. Zijn uitgever De Bezige Bij heeft dat woensdag bevestigd.

3 uur geleden
Ex-Kamerlid Gündoğan verliest rechtszaak om schadevergoeding Volt

AMSTERDAM (ANP) - Ex-Volt-Kamerlid Nilüfer Gündoğan krijgt geen schadevergoeding van haar voormalige politieke partij Volt. Dat heeft de rechtbank Amsterdam besloten. Ze wilde onder meer ruim 1 miljoen euro hebben als compensatie voor gemist inkomen. De rechter stelt dat Volt Nederland niet aansprakelijk is voor de beslissingen die de Tweede Kamerfractie heeft genomen.

4 uur geleden
Amsterdam pakt hoog ziekteverzuim onder ambtenaren aan

AMSTERDAM (ANP) - Amsterdam komt in actie om het hoge ziekteverzuim binnen de gemeente terug te dringen. Dat lag vorig jaar op 9,7 procent, fors hoger dan het landelijk gemiddelde van 6,7 procent. Burgemeester Femke Halsema en wethouder Hester van Buren hebben een plan van aanpak aan de gemeenteraad gestuurd.

4 uur geleden
Limburg wil 20 miljoen euro lenen aan Toverland voor uitbreiding

SEVENUM (ANP) - Het Limburgse provinciebestuur wil een lening van 20 miljoen euro verstrekken aan attractiepark Toverland in Sevenum. Het pretpark in Noord-Limburg wil de komende jaren uitbreiden, onder meer met een resort en nieuwe attracties. Toverland wil in totaal circa 98 miljoen euro besteden, waarvan 78 miljoen al geregeld is. Het restant krijgt het attractiepark niet via de markt gefinancierd, stelt Limburg.

6 uur geleden
Griepepidemie is begonnen, iets later en lager dan vorig jaar

BILTHOVEN (ANP) - Het aantal mensen met griep is momenteel zo hoog dat er officieel sprake is van een epidemie. Het aantal gevallen zat een week geleden voor het eerst boven de grens die daarvoor is gesteld. Dat is nu voor de tweede week op rij en daardoor is de epidemie begonnen.

7 uur geleden