Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM staakt operatie grotendeels door computerstoring

KLM staakt operatie grotendeels door computerstoring

AMSTELVEEN (ANP) - Door de grote wereldwijde computerstoring ziet KLM zich genoodzaakt om de operatie grotendeels te staken. Dat laat de luchtvaartmaatschappij weten in een verklaring

"Ook KLM is net als andere luchtvaartmaatschappijen en luchthavens getroffen door de wereldwijde computerstoring, waardoor het niet mogelijk is vluchten af te handelen. Wij realiseren ons dat dit, zeker gezien de zomervakantie, buitengewoon vervelend is voor onze klanten. We werken er hard aan om het probleem op te lossen. Voor nu zien we ons genoodzaakt om de operatie grotendeels te staken."

Een woordvoerder van KLM zegt in een toelichting dat er onder meer problemen zijn met het inchecken en dat door de storing vluchten "heel waarschijnlijk" geannuleerd zullen worden of vertraging oplopen. De maatschappij is nog bezig te onderzoeken wat de exacte impact van de storing is op de activiteiten.

Schiphol heeft ook gemeld dat de storing grote impact zal hebben op vluchten van en naar de luchthaven. Er wordt nog in kaart gebracht wat die impact precies betekent voor het vluchtschema, aldus Schiphol.

Meer uit Binnenland

Bolle Jos veroordeeld tot zeven jaar cel in drugszaak-Hippix

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Nederlandse drugscrimineel Bolle Jos Leijdekkers is vrijdag door de Antwerpse rechtbank veroordeeld tot zeven jaar cel in de zaak-Hippix. Bij deze omvangrijke drugszaak gaat het om de invoer van ettelijke tonnen cocaïne via de Antwerpse haven.

39 minuten geleden
Schietincident bij gevangenis Alphen aan den Rijn, gewonde

ALPHEN AAN DEN RIJN (ANP) - Op de parkeerplaats van de gevangenis in Alphen aan den Rijn heeft een schietincident plaatsgevonden. Een politiewoordvoerder meldt dat een gewonde naar het ziekenhuis is vervoerd, maar wil niet zeggen hoe de persoon gewond is geraakt. De persoon is niet geraakt door een kogel. De schutter is na het incident gevlucht. "Op dit moment onderzoeken we wat zich daar precies heeft afgespeeld", aldus de woordvoerder.

1 uur geleden
Defensie stuurt tweede militair voor verkenning naar Groenland

DEN HAAG (ANP) - Defensie stuurt ook een logistiek planner naar Groenland naast de eerder aangekondigde stafofficier voor de operationele planning. Demissionair minister Ruben Brekelmans zei voorafgaand aan de ministerraad dat beide militairen vrijdag vertrekken naar het Deense eiland in het poolgebied voor een verkenning.

1 uur geleden
Van Weel meldt vrijlating Nederlandse gevangenen in Venezuela

DEN HAAG (ANP) - Venezuela heeft afgelopen nacht drie Nederlanders vrijgelaten die daar gevangenzaten. Dat heeft demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) gezegd voor aanvang van de ministerraad. Het drietal zal onder begeleiding van de Nederlandse ambassade in Caracas het land zo snel mogelijk verlaten.

1 uur geleden
Geen slachtoffers onder puin na explosie Utrecht

UTRECHT (ANP) - Onder de restanten van een ingestort gebouw in het centrum van Utrecht zijn geen slachtoffers gevonden. Ook zijn er geen vermisten, laat de gemeente weten. Een zoekactie met speurhonden had ook al niets opgeleverd.

1 uur geleden
Verdachte zedenzaak Barendrecht: 'Ik had het kunnen voorkomen'

ROTTERDAM (ANP) - "Ik heb niets gedaan om het misbruik te voorkomen. Ik had het kunnen voorkomen, maar ik heb steeds de verkeerde keuze gemaakt. Ik voel me verantwoordelijk voor mijn daden en de gevolgen daarvan voor iedereen." Dat zei Mels van B. (46) vrijdag aan het begin van de vierde dag van zijn strafproces bij de rechtbank in Rotterdam. Van B. reageerde op een aantal verklaringen van ouders die donderdag gebruik hebben gemaakt van hun spreekrecht.

3 uur geleden
Omgeving ontploffing Utrecht zeker tot 16.00 uur afgesloten

UTRECHT (ANP) - Het gebied rond de donderdag ontplofte woning in het centrum van Utrecht blijft in elk geval tot vrijdag 16.00 uur afgesloten. Dit kan daarna worden verlengd. Een parkeergarage in het gebied is ook de komende dagen niet bereikbaar, laat de gemeente weten.

3 uur geleden